Kripto Para

Binance İle Bedava Bitcoin Kazanmak

Binance İle Bedava Bitcoin Kazanmak

Kripto ve para birimi endüstrisinde ortaklık programları yaygın olarak bulunmaktadır. Örneğin bir arkadaşınızı istediğiniz bir servise yönlendirebilirsiniz. Bunun sonucunda ödül puanları ve indirimlerinizi biriktirebilirsiniz yada BTC ve fiyat para birimi bonusu kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Binance Bedava Bitcoin
Binance

Örneğin Binance tavsiye platformuna başvuru yaparak ücretsiz Bitcoin kazanmanız mümkün hale gelmektedir. Arkadaşlarınızı yönlendirebilir ve her işlem yaptıklarında %20 kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşınız da %20 indirim alır.

Bunun yanı sıra Binance web sitesinde tüm ödemeler BTC ve diğer altcoinler ile yapılmaktadır. Bu tutarı Binance P2P kullanarak hesabınıza anında çekebilirsiniz.

Benzer:  Kripto Para Demo Hesap Oluşturma

Ayrıca kitlelerinize bu platformu önerdiğiniz takdirde nitelikli alım- satım da %50 ye varan ömür boyu komisyon kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Size sunulan hizmetlerden sonuna kadar yararlanmak için Binance Ortaklık Programına katılın.

Binance Ortaklık Programı Nedir?

Binance İştirak Programı her gerçekleştirilen alım satımda % 50 ye varan komisyon kazanmak için eşsiz yönlendirme bağlantınızı izleyicilerle paylaşmanıza fırsat tanımaktadır.

Benzersiz tavsiye bağlantınızı kullanarak bu platforma kayıt olan kullanıcılar, otomatik olarak başarılı bir tavsiye ile ilişkilendirilecektir. Binance Spot, Vadeli İşlemler, Marjin ticareti ve hatta Binance Pool'da dâhil tavsiye ettiğiniz her ticaretten komisyon alma şansını yakalayacaksınız.

Benzer:  Tarayıcı Kullanarak Bedava Bitcoin Kazanmak

Üstelik maksimum sınır ya da süre olmadan komisyon kazanmaya başlayacaksınız. Ayrıca hepsi tavsiye bağlantısı üzerinden gerçekleşmektedir. Spot İştirak ya da Vadeli İşlemler İştiraki veya her ikisi de olmayı tercih edin. Hem vadeli işlem hem de spot ortakları olarak değerlendirilmek istiyorsanız eğer ikisini de seçmeniz yeterli olacaktır.

Komisyon Kazanılmaya Nasıl Başlanılır?

  • Platformda yer alan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
  • Yönlendirme bağlantılarınızı oluşturun ve paylaşın
  • Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve komisyon kazanmanın tadını çıkarın
Benzer:  Bitcoin İle Para Kazanma - Nedir Nasıl Yapılır

Çevrenizde ki kişileri Binance programına davet edip yönlendirdiğinizde komisyon kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz. Binance Bitcoin tavsiye platformuna başvuru yaparak ücretsiz Bitcoin kazanmanız mümkün hale gelmektedir. Arkadaşlarınızı yönlendirebilir ve her işlem yaptıklarında %20 kazanma şansını anında yakalayabilirsiniz. Ayrıca her işlem sonrası arkadaşınız da %20 indirim alır.

Binance Ortaklık Programına Katılın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.