içinde

En İyi Antivirüs Programları

En iyi antivirüs programları ve en gelişmiş virüs önleme araçları, Siber saldırıların kurbanı olmaktan korunun ve sizler için listelediğimiz bu en iyi antivirüs programları arasından kendinize göre bir program kullanmaya başlayın.!

 

1. Spyhunter

Çok saygın bir güvenlik testi enstitüsü olan AV-TEST tarafından %100 etkinlik puanı alan uyarlanabilir bir kötü amaçlı yazılım algılama motorudur.

En son reklam yazılımlarını, tarayıcı korsanlarını, truva atlarını, solucanları, dolandırıcı yazılımları, virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımları bilgisayardan güvenli bir şekilde kaldırır.

Kötü amaçlı yazılımların ve olası istenmeyen uygulamaların yüklenmesini veya yürütülmesini önlemek için tasarlanmış gerçek zamanlı engelleyiciler.

2. Norton

Gelişmiş güvenlik, antivirüs ile cihazınıza yönelik mevcut olan ve yeni ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı korunmanıza ve çevrimiçi olduğunuzda özel ve finansal bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliğini yönetin. PC’lerinde veya akıllı telefonlarında çevrimiçi dünyayı daha güvenli bir şekilde keşfetmelerine, öğrenmelerine ve keyifle kullanmalarına yardımcı olur.

Parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer kimlik bilgilerinizi çevrimiçi olarak daha güvenli ve kolay bir şekilde oluşturmaya, saklamaya ve yönetmeye yönelik araçlar sunar.

Bilgisayarınız ile diğer bilgisayarlar arasındaki iletişimi izler ve yetkisiz trafiği engelleyerek kişisel dosyalarınızı ve mali bilgilerinizi korumaya yardımcı olur.

3. Kaspersky

Geçtiğimiz yıl, Kaspersky ürünleri 84 bağımsız teste katılarak 64 birincilik kazandı. Başka bir söze gerek yok sanırım.

4. Avast Antivirüs

Güçlü bir antivirüsün sağladığı tam korumanın yanı sıra:

  • Alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman güvenli bir şekilde yapın.
  • Sahte web sitelerini ve fidye yazılımlarını kolayca tespit edin.
  • Bilgisayar korsanlarının cihazınızı uzaktan ele geçirmesine engel olun.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir