Kariyer Fikirleri

En İyi 25 Google Adsense Alternatifi

A-D-S- Alternatifleri
A-D-S- Alternatifleri

En İyi 25 Google Adsense Alternatifi

 • Amazon Gelir Ortaklığı Programı
 • Adversal
 • Taboola Yerel Reklamcılık
 • Media.net
 • Pop Ads
 • Adcash
 • Infolinks
 • Propeller Ads
 • Sovrn // Commerce (eski adıyla VigLink)
 • Google Ad Exchange
 • Revcontent Yerel Reklamcılık
 • Carbon Ads
 • Bidvertiser
 • Ezoic
 • Yllix
 • Adsterra
 • Revenue Hits
 • AdNow
 • Dianomi
 • Criteo
 • Exponential
 • Inskin Media
 • Vidoomy
 • Adblade
 • Kendi Teklifinizi Oluşturun

Web sitenizden veya blogunuzdan para kazanmak söz konusu olduğunda, her şey web sitenize reklam yerleştirmekle ilgilidir. Bağlamsal reklamcılık platformlarından birine örnek vermeniz istense, bu olur muydu? Cevabınız evet ise, yalnız değilsiniz. Google AdSense, içeriğe dayalı reklamcılıkta büyük bir rol alır. Platform, yayıncıların web sitelerinde alakalı içeriğe dayalı reklamları göstermelerini nispeten kolaylaştırarak, yayıncıların çevrimiçi içeriklerinden ve akıştan para kazanmaları için bir yol sağlar.

AdSense’in Artıları

 • Adsense, reklamları daha geniş bir kitleye göstermeyi mümkün kılar.
 • Kullanıcıları belirli bir siteye yönlendirerek geliri artırır.
 • Google'ın çok büyük bir reklam veren ağı var ve onlar sizin için daha fazla gelir anlamına gelen reklam alanı için rekabet ediyor.
 • Reklamlar, mobil ve masaüstü için optimize edilmiştir ve okuyucuların onları görme ve tıklama şansını artırır.
 • Reklamların nerede görüneceğini özelleştirebilirsiniz.
 • 2003 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana Google AdSense, milyonlarca aktif kullanıcı edinmeyi başardı. Platformun bariz başarısına rağmen, kendi sınırlamaları var.

AdSense’in Eksileri

AdSense, daha küçük web siteleri veya bloglar için en uygun platform olmasıyla bilinir; bu, büyümeye çalışıyorsanız veya hızla büyüyorsanız ideal değildir.

Bir Google AdSense hesabı oluşturmak için yetki almak en hafif tabirle kolay değildir. Zorlu hesap onay sürecinin üstüne. İş ortağı olma şansını elde etmek için belirli metriklere ulaşmanız gerekir. Google'ın, web sitenizin Google AdSense programına kabul edilmek için uygun olup olmadığına bakmak için aradığı başka kriterler de vardır.

Hizmet şartlarını yanlışlıkla ihlal ederseniz, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılma ihtimali de yüksektir.

Google AdSense, çeşitli farklı reklam türleri ve özelleştirme seçeneklerinden yoksundur.

Google AdSense rekabetçi bir oran sağlasa da, küçük web sitelerinin 100$'a ulaşması uzun zaman alacaktır, bu nedenle diğer alternatifleri denemek daha iyidir.

Reklam özelleştirmesi boyutla ve küçük renk değişiklikleriyle sınırlıdır. Alternatif ağlar daha iyi seçenekler sunarken.

Uzun lafın kısası, herhangi bir nedenden dolayı AdSense'i kullanmak istemiyorsanız, birlikte çalışabileceğiniz birçok Google Adsense alternatifi olduğunu belirtmekte fayda var. Bugün, Google Adsense için en iyi alternatif reklam çözümlerinden bazılarını listeleyeceğiz ve onlar hakkında bilmeniz gerekenleri detaylandıracağız. Böylece sizin için en iyi platformu seçmek için bir fikre sahip olacaksınız.

1. Amazon Gelir Ortaklığı Programı

Tabii ki, Google'ın en büyük reklam rakiplerinden biri Amazon'dur ve onların Associates (Ortaklık) programı son birkaç yılda dev sıçramalar yaparak yaygınlaştı. Amazon, temel olarak ortaklık programını icat etti ve 1998'den beri buna liderlik ediyor.

Bu nedenle, bir ortaklık programıyla, geleneksel şekilde reklam almazsınız, bunun yerine içeriğinizdeki bağlantılar aracılığıyla reklamlara bağlantı verirsiniz. Bir kitap incelemesi yazdığınızı varsayalım, birisinin kendisini satın alması için kitabı bağlayabilirsiniz ve satış komisyonu alırsınız. Bağlantınız üzerinden ne kadar çok kişi satın alırsa, o kadar çok para kazanırsınız.

Tabii ki, Amazon, aralarından seçim yapabileceğiniz kesinlikle devasa bir ürün kataloğuna ve zaten bir distribütör ve satıcı olarak Amazon'a güvenen devasa bir müşteri tabanına sahiptir. Ortaklar Programı'na kaydolmak kolaydır ve hatta insanların ürünleri sepetlerinde 90 gün tutmasını sağlayabilirseniz bile bir indirim alırsınız.

2. Adversal

Adversal, yerel reklamları yalnızca birkaç dakika içinde oluşturmanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay başka bir reklam sunma platformudur. Bu platform, reklam kampanyalarınızı başlatmanızı, durdurmanızı ve duraklatmanızı kolaylaştıran sezgisel bir ara yüze sahiptir.

Adversal, web sitenize veya blogunuza video, görüntülü ve yerel reklamlar eklemenize olanak tanır. Ayrıca, reklamları filtreleyen ve çeşitli sahtekarlıkları önleyen varsayılan bir etiket yönetim sistemi de bulunmaktadır.

Benzer:  Kariyer Planlaması Nedir? Nasıl Yapılır?

Bir Adversal hesabı oluşturmanın, ayda en az 50.000 sayfa görüntülemeye sahip olmanızı gerektirdiğini unutmayın. Ayrıca, Adversal şartlarına uygun olabilmek için sitenizin kendi alan adına sahip olması gerekir.

3. Taboola Yerel Reklamcılık

Şüphesiz en popüler alternatif reklam platformlarından biri olan Taboola, herhangi bir coğrafi konumda %100 doluluk oranı sunan en yaygın kullanılan platformlardan biridir ve tanıtılan ürün listelemeleri, besleme birimleri, özelleştirilebilir widget'lar ve daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca süslü özelliğe sahiptir.

Taboola'yı etkili bir şekilde kullanabileceğiniz üç ana yer, Google'ın ‘sponsorlu' arama alanını, sosyal medya ve sosyal ağ web sitelerinde (Instagram, Facebook, Twitter ve türler) ve ardından kişisel web sitenizde kullanmaktır. Her şey merkezi bir gösterge panosundan gerçekleştirilir, ancak başlamak istiyorsanız minimum 500.000 sayfa görüntülemeniz olması şartı vardır.

4. Media.net

Media.net, içeriğe dayalı reklamcılıkta liderlerden biridir ve büyük bir Google AdSense rakibidir. Tüm dünyada blog yazarları ve web sitesi sahipleri tarafından kullanılan bir Yahoo ve Bing bağlamsal reklam ağıdır.

Media.net'in Google AdSense'e göre en büyük avantajı, yüksek bin gösterim oranı (RPM) geliridir.

Media.net‘in hedeflemesi, anahtar kelime arama terimleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu teknoloji, son derece bağlamsal reklamlara katkıda bulunur ve daha fazla tıklama gerçekleşir.

Media.net'in bir diğer önemli yararı, Yahoo ve Bing ağındaki aramalara erişmenizi sağlamasıdır. Ayrıca bu platform, bir müşteri ağına erişmenizi sağlar, böylece reklam gelirinizi artırabilir ve zengin bir arama pazarından yararlanabilirsiniz.

Media.net'in bir başka avantajı da çeşitli tasarım seçenekleridir. Web sitenizin renk temasına uymaları için reklam düzenlerini özelleştirebilirsiniz.

5. PopAds

Popunders, tüm değişen ve farklı biçimlerinde internette gördüğünüz pop-up reklamlar için genel bir terimdir ve PopAds, muhtemelen hayal edebileceğiniz gibi, bu tür reklamları oluşturmanıza, yönetmenize ve bunlardan kâr etmenize yardımcı olan hızlı büyüyen satıcıdır. Bu hizmet, 2010'dan beri var ve onlara reklam endüstrisinde yararlanabileceğiniz on yıllık bir deneyim kazandırıyor.

Kaydolmak için ayda yalnızca 1.000 ziyaretçi şartı var ve bu eşiğe ulaştığınız için minimum 4,00 ABD doları alacaksınız. Paranızı istediğiniz zaman bir AfterPay veya PayPal hesabına aktarabilir ve çekebilirsiniz. Ayrıca her reklam maliyeti, gösterim başı ödeme temeline dayanır, yani bir kullanıcı bir reklamı her gördüğünde ödeme alırsınız!

6. Adcash

Adcash (Add Cash ile karıştırmayın) başka bir iyi bilinen reklam sunma platformudur. Platform, 200 milyon aktif kullanıcının dönüşümlerini ve uygulama yüklemelerini artırmasına yardımcı oluyor.

Adcash, pop-under reklamlardan standart görüntülü reklamlara kadar çeşitli reklam türleri eklemenize olanak tanır. Dünya çapında kapsama alanı, Adcash'in bir başka avantajıdır. Platform, 196 ülke için reklamlar sunar; bu, web siteniz ABD dışındaysa, coğrafi konumunuza göre içeriğinizden ve akıştan para kazanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Alacağınız bir diğer avantaj da Adcash'in Anti Adblock Teknolojisidir. Bu, Reklam Engelleyici etkinleştirilmiş web sitesi ziyaretçilerinin web sitenizde veya blogunuzda reklam görmeye devam edeceği anlamına gelir. Bunun nedeni, Adcash'in kazançlarınızı artırmak için reklam engelleyicileri atlamayı başarmasıdır.

7. Infolinks

InfoLinks, metin içi reklamcılıkta önde gelen uzmanlardan biridir. InfoLinks ile etkili video ve banner reklamlar oluşturabilirsiniz.

Dünya çapında 100.000'den fazla web sitesi ve blog tarafından kullanılan ve Netflix, Virgin Airlines ve daha pek çok önde gelen da dahil olmak üzere 128'den fazla ülkede faaliyet gösteren Infolinks, etkileşimi en üst düzeye çıkarırken herhangi bir web sitesinden kolayca para kazanmayı oldukça kolaylaştırır ve web sitenizin stilini bozmaz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz ve ayrıca düzenli olarak güncellenen çok sayıda reklam türü vardır, bu nedenle yalnızca en alakalı ve güncel içeriği görüntülediklerini bilirseniz, tek yapmanız gereken HTML kodunu web sitenizde yayınlamaktır.

8. Propeller Ads

Propeller Ads, dünya çapında 150.000'den fazla yayıncı tarafından kullanılmaktadır ve sekiz yılı aşkın bir süredir bu sitelere hizmet vermektedir. Propeller Ads, benzersiz bir 24 saat denetleme hizmeti sunarak spam görünümlü reklamlar almadığınızdan emin olmaya özel olarak odaklanmıştır.

Bu size yalnızca meşru, alakalı reklamlar bırakır ve reklam engelleyicilerin çoğunu gizlice geçme yeteneği bile vardır. Bu, gelirinizi kolayca %20'ye kadar artırabilir. Sadece web sitesine gidin, bir hesap açın ve ardından para kazanmaya başlamak için kısa kodlarınızı web sitenize yapıştırmaya başlayın.

9. Sovrn // Commerce (eski adıyla VigLink)

Web sitenizde para kazanmak istediğiniz çok sayıda reklam bağlantınız varsa, Sovrn // Commerce kullanmak isteyeceğiniz reklam platformudur. Kendi e-ticaret ürünlerinize, Amazon ürünlerinize veya diğer birçok tanınmış bağlı kuruluş programına (toplamda yaklaşık 30.000) otomatik olarak bağlantılar oluşturabilirsiniz. Bağlantılar otomatik olarak eklenir ve işleri kolay ve basit tutmak için ödemeler PayPal tarafından yapılır.

Benzer:  İyi Bir İş Nedir? En İyi İş Nasıl Bulunur?

Platform ayrıca, özelleştirilmiş görsel deneyimler oluşturmaktan, tüm satıştan veri almaya kadar özel entegrasyonlar geliştirmenize olanak tanır.

Sovrn // Commerce kontrol paneli, stratejinizi ayarlayıp iyileştirebilmeniz için performans ölçümlerini takip etmenizi sağlar. Ayrıca, farklı kanallardaki performans ölçümlerini karşılaştırabilir ve izleyicilerinizin web sitenizden veya blogunuzdan ayrıldıktan sonra nereye gittiklerini keşfedebilirsiniz.

10. Google Ad Exchange

AdSense deneyiminden çok hoşlanıyorsanız ve bundan uzaklaşmak istemiyorsanız, ancak web siteniz büyüyorsa ve biraz daha zengin özelliklere ihtiyacınız varsa, Google Ad Exchange tam olarak aradığınız şey olabilir. “Adx” olarak da bilinir ve tıklama başına değil, her 1.000 gösterime göre Adx tarafından ödeme alırsınız.

Tabii ki, içeriğinizle çok ilgilenen kişiler varsa ve çok sayıda reklam tıklaması alıyorsanız, AdSense'e bağlı kalmaya değer olabilir, ancak yalnızca çok sayıda görüntüleme alıyorsanız, Adx tam size göre.

Adx, tüm satıcılara erişim sağlar ve şirketlerin birinci sınıf bir deneyim elde etmesi ve okuyucularınızın gerçek zamanlı olarak en iyi ve en alakalı reklamları alması anlamına gelen Gerçek Zamanlı Teklif teknolojisi ile sorunsuz bir şekilde entegre edilir. Ayrıca, AdWords ve Global DSP'ler gibi hizmetlere entegre olmuş olacaksınız ve mevcut envanterinizi anonim, markalı veya her ikisinin bir kombinasyonu şeklinde yayınlayabilirsiniz.

Reklam engelleyici atlama, URL engelleme ve veri ve çerez kullanımını engelleme dahil olmak üzere bir dizi filtreleme seçeneğiyle, bunun en eksiksiz deneyimlerden biri olduğunu göreceksiniz. Tek dezavantajı, ayda en az 5 milyon ziyaretçinizin olması ve sizinle çalışacak uzman bir Google hesabı temsilcisine ihtiyacınız olmasıdır.

11. Revcontent Yerel Reklamcılık

Revcontent‘i henüz duymamış olsanız da, dünyanın en hızlı büyüyen reklam platformlarından biri olduğu ve sektörde tekrar tekrar dalgalar yaratmaya devam ettiği için gelecekte kesinlikle duyacaksınız. NBC News ve Forbes gibi en iyi içerik dağıtım ve reklam platformu olarak kullanan haber siteleri de dahil olmak üzere en iyi yayıncılar tarafından kullanılır.

250 milyardan fazla içerik önerisine ev sahipliği yapan bu platform, görmezden gelmek isteyeceğiniz bir platform değil. 50$'lık kolay bir minimum ödeme vardır, bu da paranızı hızlı bir şekilde alabileceğiniz ve widget'ları herhangi bir web sitesine veya bloga uyacak şekilde kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz anlamına gelir ve bu platformun sunduğu şeylere erişim sağlayabildiğinizde çok çeşitli kazanç imkanı vardır.

12. Carbon Ads

BuySellAds'a ait olan Carbon Ads, birlikte çalıştığınız ve yazı yazdığınız ana kitle geliştiriciler veya tasarımcılarsa, bir reklam platformu için mükemmel bir seçimdir. Teknoloji tabanlı bir web sitesi veya blog olarak, bu nişler için oldukça özel reklamlar sergileyebilirsiniz; bu, okuyucularınızın daha fazla etkileşim kurma şansının çok daha yüksek olduğu ve daha fazla para kazanacağınız anlamına gelir.

Bu hizmeti reklamları için kullanan önde gelen teknoloji sağlayıcılarından bazıları; Get Bootstrap, World Vector Logo, JSFiddle, Dribble, Sketch App Resources, Font Awesome, Coding Horror, Laravel ve daha fazlasını içerir. Gördüğünüz gibi, hangi tasarım ve geliştirme alanında olursanız olun, yüksek kaliteli reklamlar için çok fazla imkan var.

Tasarım tabanlı reklamlardan beklediğiniz gibi, burada bulunan reklamlar son derece kaliteli ve yüksek oranda hedeflenmiştir, böylece web sitenizin harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Ancak, bir hesap oluşturmak için karşılamanız gereken, aylık sayfa görüntülemeleri ve reklam programlarında boş yer olması gibi birkaç kriter vardır.

13. Bidvertiser

Bidvertiser, AdSense alternatifleri listemizi kapatan son reklam ağıdır. Yayıncıların içeriklerinden para kazanmalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmış başka bir güvenilir reklam ağıdır. Bidverstiser ile reklamları yere, anahtar kelimelere ve kanallara göre hedefleyebileceksiniz.

Reklam düzenlerini web sitenizin tasarımına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ödeme söz konusu olduğunda, her reklam tıklaması için para kazanırsınız. Platform, yalnızca 10 dolarlık düşük bir para çekme eşiği sunuyor. Ek olarak, tıklama dönüşümleri için ekstra gelir elde edersiniz.

Bidvertiser'ın tüm reklam biçimleri mobil uyumludur ve şunları içerir: Yerel reklamlar, Afişler (Banners), Arkada Açılır Reklamlar, Akıllı Bağlantılar ve Kaydırıcılar.

14. Ezoic

Ezoic, yayıncılara binlerce reklam ağına, borsaya ve reklam iş ortağına erişim sağlayan ve temel ürünlerinizle çeşitli gelişmiş reklam teknolojilerini içeren Google sertifikalı bir yayıncılık ortağıdır.

Benzer:  Sermaye Gerektirmeyen Para Kazanma Yöntemleri

Ezoic ayrıca yayıncıların para kazanma özellikleri aracılığıyla gelişmiş ve birinci sınıf reklam işlemlerine daha kolay erişmesine ve bu işlemlerde gezinmesine yardımcı olur. En iyi yanı ise herkesin kullanabilmesidir. Kodlama veya teknik deneyim gerekmez. Ezoic, her CMS (içerik yönetim sistemi), ana bilgisayar veya web sitesi yapılandırmasıyla çalışır.

15. Yllix

Google Adsense'in daha az bilinen bir alternatifi Yllix Media‘dır. En hızlı büyüyen reklam ağlarından biridir. Yllix, yayıncılara ödeme yapmak için BGBM, TBM ve EBM'nin bir kombinasyonunu kullanır. Akış sağlama gereksinimi yoktur, bu da ağa katılmayı son derece kolaylaştırır.

16. Adsterra

Adsterra, Adsense tekeline meydan okuyor. Partner Care yaklaşımına sahip dünyaca ünlü bir reklam ağıdır ve dünya çapında 18 binden fazla doğrudan yayıncıya ve 12 binden fazla markaya, bağlı kuruluşa, medya ajanslarına ve ana akım ve ana akım olmayan dikeylerle uğraşan reklam ağlarına ayda 30 milyardan fazla reklam gösterimi sunar.

Kurulum bir dakikadan az sürer, tüm reklam biçimlerini destekler ve kusursuz bir API entegrasyonu sağlar. Adsterra, daha az akışa sahip yayıncılar için önerilmez. Gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için iyi bir trafiğe sahip olmanız gerekir.

17. RevenueHits

Dünya çapında 20.000'den fazla yayıncı, reklam alanlarından daha fazla para kazanmak için Revenuehits kullanıyor. ‘Katılması Kolay' entegrasyonu, basit bir adımda kaydolmanıza ve platformlarının sezgisel panosundan anında yararlanmanıza yardımcı olur. Ne kadar trafiğiniz olduğuna bakılmaksızın, kar elde edebileceksiniz.

RevenueHits ayrıca çeşitli ödeme şekilleri sunar ve her zaman zamanında ödeme yapan  RevenueHits, yayıncılara temiz ve güvenli bir talep sağlar. Şirket içi uyumluluk ekibi, reklamların uyumlu olduğundan emin olur.

18. AdNow

Kendinizi AdNow‘a kaydettirmek ve yola çıkmak bir dakikadan az sürer. 16'dan fazla dilde sunulan destekle AdNow iyi bir seçimdir.

19. Dianomi

Yerel bir reklamcılık platformu olan Dianomi, dünya çapındaki birinci sınıf yayıncılar için uygundur. Algoritmaları analiz eder, tepki verir, değerlendirir ve gerçek zamanlı olarak hareket ederek okuyucularınıza yayınlarınızın hem kalitesini hem de itibarını tamamlayacak ve geliştirecek bir şekilde reklam sunulmasını sağlar.

Dianomi, makaleler, videolar, bilgi grafikleri ve teknik incelemeler dahil olmak üzere Dianomi sponsorlu reklamları sitelerine yerleştirmek için 250'den fazla premium işletme ve finans yayıncısıyla birlikte çalışır. Bu yayıncılardan bazıları WSJ, BBC Global, Forbes ve Reuters'dir.

20. Criteo

Criteo, yayıncılara dünya lideri Ticaret Medya Platformu aracılığıyla güvenilir ve etkili reklamcılık gücü veren küresel bir teknoloji şirketidir.

21. Exponential

Sabit bir BGBM'de reklam envanteri satın alan diğer ortakların aksine, Exponential, yayıncı ortaklarıyla tamamen şeffaf bir gelir paylaşımı modeli üzerinde çalışır. Kullanıcılar bugün yayıncı içeriğine çeşitli şekillerde erişiyor. Exponential, görüntülü, video ve mobil cihazlarda en dinamik, alakalı ve ilgi çekici reklam biçimlerini sağlayarak bu sorunu giderir.

Tek sorun, bir yayıncının Exponential ağına katılmaya hak kazanabilmesi için ayda en az 500 binden fazla benzersiz ziyaretçiye ihtiyacı olmasıdır.

22. Inskin Media

Inskin Media, dünya çapında 2000 premium web sitesinde 260 yayıncıyla çalışarak 1000'den fazla lider marka için yüksek etkili dijital reklamcılık sunar. Inskin, hem yaratıcı bir şekilde etkili olan hem de kullanıcı deneyimiyle sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan ölçeklenebilir, yüksek verimli reklamlar sunarak yayıncıların nihai dijital ikilemin üstesinden gelmelerini sağlar.

23. Vidoomy

Vidoomy, dünya çapında tanınmış markalar ve ajanslardan yüksek etkili video reklam kampanyaları sunarak, yayıncılarının gelirlerini artırmak için en iyi para kazanma sonuçlarını sunar. 2000'den fazla memnun yayıncı ile Vidoomy, tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya ulaşarak kampanyalarınız için doğru hedef kitleleri etkileyebilir.

24. Adblade

Adblade, yayıncıların en iyi reklam verenleri çekerek gelirlerini artırmalarına ve ayrıca şu anda herhangi bir gelir getirmeyen envanterden para kazanmalarına yardımcı olan eksiksiz bir para kazanma çözümleri paketine sahiptir.

25. Kendi Teklifinizi Oluşturun

Web sitenizden veya blogunuzdan para kazanmak için hızlı ve kolay bir çözüm arıyorsanız, muhtemelen bunu yapmanın en iyi yolu bu değildir, ancak yine de birçok şirketin bunun için çalıştığı bir çözümdür. Tek yapmanız gereken web sitenizde başlık alanları oluşturmak ve ardından en yüksek teklifi verenin reklamlarını görüntülemek. Ayrıca bu ilişkide, web sitenizin ve veri depolama güvenliğinin ön planda tutulduğundan emin olmalısınız.

Tabii ki buradaki problemler, teklif verenleri bulmak, tüm maliyetleri, sözleşmeleri ve ödeme hizmetlerini organize etmek, ancak zamanınız varsa veya özel bir reklam projesi üzerinde çalışmak istiyorsanız, ancak o zaman bu yol, gitmek istediğiniz bir yol olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.