Oyunlar

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları 2021

En İyi Ücretsiz Steam Oyunları

Dünyanın en iyi ve en çok tercih edilen çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Steam, çok geniş bir oyun yelpazesine sahiptir. Bu kadar çok oyun arasından seçim yapmak göz korkutucu görünebilir ve biraz zaman alabilir. Bu açıdan en iyi ücretsiz  listesine göz atarak bir karara varabilirsiniz. Bu sayede en çok hoşunuza giden oyunu ücretsiz bir şekilde oynayarak siz de oyun dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Warframe

Warframe, Digital Extremes tarafından Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation 4 için geliştirilen ücretsiz bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Warframe'de, yüzyıllar önce uykuya dalan ve sonrasında uyanan eski bir ırk olan Tenno'yu kontrol ediyorsunuz. Bu açıdan oyun, uyanan Tennoların, diğer ırkları içeren bir savaşa girmesi ile başlar.

Counter-Strike: Global Offensive

En iyi  arasında bulunan CounterStrike: Global Offensive, çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu açıdan oyun, Counter Strike serisinin dördüncü oyunudur. Oyunda hem teröristler hem de anti-teröristler, farklı hedeflere ulaşmak için birbirlerini yok etme görevindedir. Teröristlerin oyun moduna bağlı olarak bomba yerleştirmesi veya rehineleri koruması gerekir. Öte yandan anti-teröristlerin bomba atılmasını engellemesi ve rehineleri kurtarması gerekir.

Benzer:  Düşük Sistemler İçin Oyun Önerileri

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz, Büyük Britanya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyetler Birliği'nden olan 190'dan fazla tankı içerir. Tanklar dört sınıfa ayrılır: hafif tanklar, orta tanklar, ağır tanklar ve tanksavar tankları. Her sınıfın kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır ve oyuncuların kendi stratejilerini geliştirmelerine olanak tanır. PvP savaşlarının olduğu bu oyunda, oyuncular yeni taktikler geliştirmeyi, oyunu değiştirmek için hızlı kararlar almayı ve düşmanları yenmek için dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla takım kurmayı öğreniyor.

Team Fortress 2

Team Fortress 2, RED ve BLU adlı iki rakip takım arasında geçer. RED bir yıkım şirketi ve BLU bir inşaat şirketidir. Her iki takım da dokuz farklı paralı asker satın alır ve birbirlerini soymaya çalışırlar. Çünkü savaştıkları alan her iki takım için de yasal olarak birbirlerini soyamayacak kadar önemlidir. Pek çok oyuncu tarafından sevilen bu oyun, en iyi ücretsiz Steam oyunları arasında yerini almıştır.

Dota 2

Dota 2, bir 3D grafik ortamında çapraz bir üst görünüme sahip çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunudur. Oyunda her biri Radiant ve Dire adlı asimetrik haritalarda savaşan beş oyuncudan oluşan iki takım vardır. Her oyuncu 115 karakterden birini kendi becerileri ve oyun stili ile kontrol eder. Oyunun başında, her oyuncunun karakteri, merkezinin başlangıcında 1. seviye olacaktır. Oyunda devam eden savaşlardan deneyim kazandıkça, yeni beceriler öğrenmek için seviye atladıkça, öğrendiğiniz becerileri geliştirdikçe ve başlangıç endeksini yükselttikçe karakteriniz güçlenmeye başlar. Her karakterin oyun tarzı genellikle sağlık, mana ve hasar puanlarını etkileyen üç ana özellikten biri tarafından belirlenir: Zekâ, güç ve çeviklik.

Benzer:  En İyi Korku Oyunları 2021 Detaylı Liste

Apex Legends

En iyi ücretsiz Steam oyunları listesinde bulunan Apex Legends oyununda 60 oyuncu üç kişilik takımlar halinde yarışır. Oyuncular haritaya indiğinde, savaşa katılmak için silah ve ekipman toplayarak mücadeleye için oyuna başlar. Apex Legends'ı benzer oyunlardan ayıran bir diğer özellik ise oynamaya başlamak için farklı yeteneklere sahip karakterlerin seçilebilmesidir.

Yu-Gi-Oh! Duel Links

Yu-Gi-Oh Duel Links oyunu, efsanevi anime olan Yu-Gi-Oh'dan uyarlanmıştır. Bu oyunda hem bilgisayarlara yani yapay zekâya karşı ve gerçek oyunculara karşı savaşmanın iki yolunu sunar. Ancak oyuna ilk başladığınızda yapay zekâ ile savaşmak zorundasınızdır. Ardından oyunun taktiklerini öğrenerek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Benzer:  En İyi FPS Oyunları Liste 2020

Knight Online

En iyi ücretsiz Steam oyunları arasında bulunmasına şaşırılmayan Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiştir. NTT Game tarafından yayınlanan bu oyun, devasa bir online rol yapma oyunu olarak karşınıza çıkar. Knight Online, toplam 80'den fazla ülkede milyonlarca oyuncu ile dünyanın farklı bölgelerindeki çeşitli şirketler tarafından ücretsiz veya ücretli olarak sunulmaktadır.

Path of Exile

Oyuna sürgün edilen bir insan olarak başlarsınız. Oyunun başında gemiden bir adaya düşülür ve oyun sırasında size belirli görevler atanır. Bu görevler aşağı yukarı oyunun hikâyesini gösterir. Ancak oyunun tüm hikâyesini öğrenmek için haritada gezinerek bulduğunuz anıtlara tıklamanız gerekir. Fakat oyun yüksek düzeyde İngilizce gerektirir, eğer İngilizceniz yoksa oyunun hikâyesi ilgili her şeyi öğrenemezsiniz.

War Robots

War Robots oyununa ilk katıldığınız andan itibaren savaşmanız gerekir. Oyuncunun takımı kaybetse bile, sürücü yine de deneyim ve para kazanır. Kazanmak için oyuncular para, anahtar ve deneyim alırlar. İlk aşamalarda, oyuncunun ana işi mümkün olduğunca uzun yaşamaktır. Şimdiye kadar sadece ilk iki robot savaşa katılabilir. Bu açıdan oyuna başlamak için ‘Savaşa Başla' yazısına tıklayarak en iyi ücretsiz Steam oyunları arasında bulunan War Robots'u oynayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.