Yurtdışı İş

Getir Yurtdışı İş Başvurusu ve Başvuru Şartları

Getir Yurtdışı İş Başvurusu, Getir yurtdışı iş başvuruları nereden yapılır, Getir'de çalışmak için başvuru şartları nelerdir, Getir yurtdışı şubeleri ve getir iş başvurusu.

Ülkemizde büyük bir çıkış yapan ve yatırımları ile bu çıkışını destekleyen Getir, aynı zamanda yurtdışı faaliyetlerine de tam gaz devam etmektedir. Bu alanda bir ilk olmayı hedefleyen Getir, bu hususta yurtdışında iş imkanı arayışında olan kişilere de kariyer odaklı imkanlar sağlamaktadır. iş başvurusu ile ilgili detaylar ise aşağıda ele aldığımız gibidir.

Ülkenin 81 ilinde hizmet veren 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan firmanın tamamı yerli sermayedir. Kullanıcılarına ünün her saati hizmet sunan ve siparişleri 10 dakika içerisinde teslim eden firma, kendi hizmet kapsamının ilklerindendir. Bu denli prestijli bir firmada çalışmak isteyen kişiler için derlenmiş olan “Getir iş ilanlarına nasıl başvurulur?” “Getir Londra iş başvurusu nasıl yapılır?” gibi detaylar şu şekildedir;

Getir İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Son zamanların en prestijli firmaları arasında yer alan Getir'in bünyesinde çalışmak üzere istihdam edilen birçok alan mevcuttur. Bu alanların bir kısmı, aşağıda ele alındığı gibidir.

 • Muhasebe Uzmanı,
 • Kiralama Yöneticisi,
 • Eğitim Uzmanı,
 • Satış Muhasebe Ekip Lideri,
 • Filo Yöneticisi,
 • Sürüş Güvenliği Uzmanı
 • Kurye
Benzer:  Kuveyt'te Yaşam Maliyeti ve Kuveyt'te İş İmkanı

Gibi kadrolar için iş başvuru yapmak mümkündür.

Getir Yurtdışı İş Başvurusu
Getir Yurtdışı İş Başvurusu

Getir Kurye İş İlanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çalışanlarının çalışma koşullarını tamamen yasal gereklilikler çerçevesinde belirleyen ve bu hususta insani çalışma şartları oluşturan Getir'de kurye iş ilanı başvurusu yapmak için uygulamanın ana sayfasına girmek yeterlidir. Bu sayfada iş başvurusu ekranı görülecektir. Bu hususta şuna özellikle değinmekte fayda vardır; “deneyim”, iş başvurusunda dikkate alınan hususlar arasındadır. Bununla birlikte başvurunun ardından olumlu ya da olumsuz bir dönüşün mutlaka yapıldığını söylemek mümkündür.

Getir Çalışma Şartları Nelerdir?

Yukarıda da değinmiş olduğumuz üzere, çalışma şartları hususunda temel alınan kriter, mevzuattır. Çalışma koşullarının, hukuki gereklilikler nezdinde belirlendiğini söylemek mümkündür. Bu gereklilikleri şu şekilde özetlemek yeterli olacaktır;

 • Günlük ya da haftalık çalışma saatleri, yasada belirtilen süreler nezdinde belirlenir.
 • Motorlu kurye olmak isteyen kişilerin mutlaka motor ehliyetine sahip olması gerekir.
 • Yine yukarıda değinmiş olduğumuz üzere bu alanda elde edilmiş bir tecrübenin olması gerekir.
 • Siparişler ortalama 10 dakika içerisinde teslim edilir. Kuryeler de çalışma esnasında bu süreye dikkat eder.
 • Siparişlerin eksiksiz bir şekilde iletilmesi gerekir.
Benzer:  Lüksemburg İş İlanları – İşçi Alımı – Lüksemburg'da Yaşam

Getir Yurtdışı İş Başvurusu

Ülkemizde 100'den fazla deposu bulunan ve %100 yerli sermaye olması sebebi ile farklı bir yere sahip olan Getir'in, yurtdışına açılmak konusunda da çalışmaları mevcuttur. Yapılan bir açıklamada “Getir'imiz artık Londra'da! İki heceden oluşan bu Türkçe kelimeyi orada da herkese sevdireceğiz. Bugünlere gelmemizi sağlayan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz!” ifadelerinin ardından bu çalışmaların sonuç aldığı anlaşılmıştır. Özellikle yurtdışında çalışma imkanı elde etmek isteyen kişilerin “Getir başvurusu nasıl yapılır?” Getir yurtdışı iş başvurusu şartları nelerdir?” gibi sorular nezdinde araştırma yapıyor olmasının nedeni budur. Bu soruların cevapları ise aşağıda ele aldığımız gibidir.

Benzer:  En Yüksek Maaş Veren Avrupa Ülkeleri

Getir Yurtdışı İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Öncelikle ülkemizde Getir iş başvurusu yapmak içi geçerli olan şartların, Londra'da da geçerli olduğunu söylemekte fayda vardır. Ancak elbette ki bu şartlara ek bir de iyi derecede İngilizce biliyor olmak şartı da mevcuttur. Bununla birlikte firma bünyesinde istihdam görmek isteyen kişilerden karşılanması gereken beklentiler, talepte bulunulan kadroya göre de değişiklik gösterecektir. Başvuruları uygun görünenlerin daha sonra mülakata alınacak olmalarının temel nedeni de budur.

Bugün itibari ile Londra'yı kapsayan Getir yurtdışı iş başvurusu ilanlarının, zaman içerisinde Paris, Sao Paula, Mexico City gibi önemli merkezleri de kapsayacağı hedeflenmektedir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Şu anda alım yapmıyorlar getir yurtdışı iş başvuruları kapalı durumda. Trendyol, hepsi burada gibi firmalara veya benzeri yerlere başvuru yapabilirsiniz.

 2. Başvuru yaparken özgeçmişinize dikkat etmelisiniz. Dolu bir özgeçmiş sunmanız gerekiyor. Bir kaç kelimelik özgeçmişler maalesef kabul edilmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.