Para Kazanma

Hızlı Para Kazanma 1 Saatte Para Kazanmak En Kolay Yolu

mı istiyorsunuz? 1 saatte evet yanlış duymadınız, anında para kazanmak istiyorsanız, o halde bu makale tamda size göre hızlı ve kolay yoldan 1 saatte para kazanmak için paidwork uygulaması size bunu verecektir.

Güvenilir platformlar arasında bulunan bu site imkanını bir kaç adımda hızlı para kazanmanız için size belli başlı seçenekler ve görevler sunmaktadır. Bu görevlere katılarak cüzdanınızı doldurabilir ve istediğiniz zaman biriken paranızı çekebilirsiniz.

3 adımda hızlıca para kazanmak
3 adımda

– Hızlıca para kazanma yöntemleri şunlardır;

1. Mobil oyunlara harcadığınız zamandan para kazanın

Bu kazanma yöntemi, seçtiğiniz mobil oyunları oynamaya dayalıdır. Bu para kazanma yöntemini kullanmak için, beğendiğiniz oyunu yüklemeniz ve puan kazanmak için belirli bir görevi tamamlamanız yeterlidir. Örneğin: “Belirli bir karakter seviyesine ulaşın veya bir özelliğin kilidini açın”. Bazı görevlerin tamamlanması birkaç gün sürer ve görev ne kadar zorsa ödül de o kadar büyük olur. Uygulama, ilerlemenizi, görevin zorluğuna bağlı olarak belirli bir süre boyunca izler.

Benzer:  Freelance Platformlar ile Para Kazanma

Görevi tamamladığınızda, Paidwork hesap bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir. Sistemimiz, mevcut oyunları demografik özelliklerinize ve ilgi alanlarınıza göre tam olarak beğeninize göre uyarlar. Maaşınız seçilen oyunun zorluk seviyesine bağlıdır. Oyunda tamamlanan her görev için, reklam verenin kriterleri karşılaması için ödeyeceği kadar alacaksınız. Bu yöntemindeki ödeme, oyunda tamamlanan her görev için 2 ila 80 TL'dir.

Oyununuz otomatik olarak kaydedildiği için ilerlemeniz hakkında endişelenmenize gerek yok. Paidwork uygulamasında her gün devam eden görevlerin ilerlemesini – görevin kalan süresini, durumunu ve kazanılan puanları kontrol edebilirsiniz oyun oynayarak 1 saatte para kazanma hakkında daha fazla bilgi alın

2. Anketlere katılarak para kazanın

Maaşınız yazılan cümlelerin sayısına, bunların kalitesine bağlıdır, size sunulan anketin uzunluğuna ve kısalığına başlı olarak ödeme almaktasınız bu yöntem hızlı para kazanma konusunda istediğinizi size verecektir. Anketi tamamlamak için reklam verenin ödeyeceği kadar alacaksınız. Bu kazanma yöntemi için maksimum ödül, tamamlanan her anket için 4 – 15'dir.

Anketlere katılmak için yapmanız gerekenleri hemen okumaya başlayın şartları ve nasıl yapıldığını öğrenin, anketlere katılmak için bilgi al.

Benzer:  Yazarak Para Kazanmak 2013'de En Etkili 14 Adım

3. Reklam videolarını izleyerek para kazanın

Bu kazanma yöntemi video izlemeye dayalıdır. Bu para kazanma yöntemini kullanmak için herhangi bir ek beceriye ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken 30 saniyelik kısa videoları izlemek bu sayede hızlı para kazanma konusunda başka bir şey yapmanız gerekmez ayrıca verilen reklam videolarını manuel olarak açmanız gerekmez – video izlemeye başla düğmesini tıkladıktan hemen sonra görüntülenecektir. Sistemimiz, görüntülenen reklamları tam olarak ilgi alanlarınıza göre düzenler. Sadece sizin için en ilginç olana bakıyorsunuz.

Para kazanma geliriniz, reklam videolarını izlemek için harcadığınız zamana bağlıdır. Her videonun, onu izleyerek kazanabileceğiniz belirli bir puanı vardır. Bu kazanma yöntemi için 0.1 ile 1 puan arasında kazanabilirsiniz reklam videoları izleyerek daha fazla bilgi alın

4. Çevrimiçi alışverişlere katılarak kupon ve para kazanın

Bu kazanma yöntemi, çevrimiçi ürün satın almaya ve ücretsiz denemelere katılmaya dayalıdır. Bu kazanma yöntemini kullanmak için çeşitli çevrimiçi mağazalarda bir hesap oluşturmanız, paranızı geri almak istediğiniz ürünü satın almanız gerekir. Bazen hiçbir şey satın almanız gerekmez, sadece çevrimiçi mağazada bir hesap oluşturun ve şirketin ürününü ücretsiz denemek için kaydolun. Gerekli görevi tamamladıktan sonra satın alma işleminizin geri ödemesini doğrudan Paidwork hesabınıza alacaksınız. Sistemimiz, demografik özellikleriniz ve ilgi alanlarınıza göre ilginizi çekebilecek ürünleri hassas bir şekilde seçer.

Benzer:  Reklam İzleyerek Para Kazanmak - Ek Gelir Fırsatı

Maaşınız, bir ürün için ödediğiniz miktara veya ücretsiz numune kullanımınıza bağlıdır. Satın alma ne kadar büyük olursa, geri ödeme o kadar büyük olur. Ücretsiz örnekleri kullanırken kendinizle ilgili temel bilgileri vermeniz istenebilir. Bu para kazanma yönteminin maaşı, satın alınan her ürün veya kullanılan deneme için 2 – 100'dir çevrimiçi alışverişler hakkında bilgi alın

Paidwork nasıl çalışır?

Öncelikle ilgi alanınıza göre bir kazanç yöntemi belirlemelisiniz bu yöntem oyun oynamak, anket doldurmak, reklam videoları izlemek olabilir yada çevrimiçi alışveriş kategorilerini seçebilirsiniz para kazanma yöntemini belirledikten sonra sizin için sunulan görevleri yapmaya başlayın ve para kazanın. Daha fazla seçenek, daha fazla gelir fırsatı demektir size en uygun teklifi seçin reklam türleri 4 tür kazanç içerir çok çeşitli ve tüm kazanç yöntemlerini keşfedin.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Bilmeyenler için bazı ipuçları.

    Anket doldurarak iyi para kazanıyorsunuz. Örneğin bir anket 100 tl iken diğer anket 15 tl olabiliyor. Ben 1 ayda yaklaşık 19 anket doldurdum 680 tl verdi. Ama sürekli anket olmuyor yani 2 günde yada 3 günde bir veya iki defa size anket sunuyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.