State of Decay 3 (7/14)

Geliştirici: Undead Labs

Yayımcı: Microsoft Game Studios

Platformlar: XBO, PC

Sürüm: TBA

İşbirliği: TBA

Çok Oyunculu: TBA

State of Decay 3 geliyor ve hayranlar, düşman düşmanlarla birlikte yeni bir ortam değişikliğine hazırlanabilir. Son iki taksitte State of Decay, bir hayatta kalma zombi oyunuydu. Kıyamette geçen oyuncular, ölümsüzlere katlanmak ve malları toplamak zorundaydı. 

Sinematik fragman oyuna uygunsa State of Decay 3 ile birkaç değişiklik olacak gibi görünüyor. Bu oyun için şimdiye kadar sadece bir fragman aldık ve bu sadece oyunun geliştirildiğini gösteren sinematik bir teaserdı, ancak görünüşe göre kış temalı bir hayatta kalma oyunu için hazırız.

Bu, serinin soğuk bir tundrada olması, bazı hayranların hayatta kalmak için elementlere karşı bir savaş olacağını varsaymasına neden olacak ilk olay. Bununla birlikte, en büyük ifşalardan biri, mutasyona uğramış bir ölümsüz geyik olduğuydu; bu, yalnızca zombilere karşı değil, aynı zamanda enfekte hayvanlara karşı da savaştığımız anlamına gelebilir. Yine, şu anda gidecek pek bir şeyimiz yok, ancak sinematik çığlık atan zombi geyiği, bu oyunu takip etmek için bizi yeterince heyecanlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.