Nasıl Yapılır

Music Xray İle Nasıl Para Kazanılır?

Musicxray.com, şarkıcıların/şarkı yazarlarının şarkılarını göndermelerini sağlayan ve müzik tutkunlarının bu şarkıları dinleyerek para kazanmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Sanatçılar ile müzik zevki gelişmiş yetenek avcılarına bağlayan bir web sitesi.

Music Xray Güvenilir mi?

Musicxray, New York merkezli bir müzik teknolojisi şirketidir ve çevrimiçi faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Platformlarına günlük olarak çok sayıda şarkı yüklenmektedir. Kullanıcılar, ilgilendikleri herhangi bir şarkıyı dinlemeyi seçebilirler.

Temel olarak bu web sitesi, müziklerinin tanınmasını ve küresel düzeyde bir hayran kitlesi oluşturmasını isteyen sanatçıları tanıtmak için başlatıldı. Bu sanatçılar, müziklerini tanıtmak ve şarkılarını portala göndererek bir hayran kitlesi oluşturmak için belirli bir ücret ödüyorlar ve takipçi gemileri oluşturuyorlar. Kullanıcılar ayrıca kendi seçtikleri müziği dinlemek için hayran olarak kaydolabilirler.

Ayrıca Bkz: Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Bu kullanıcılara veya hayranlara daha sonra bu tür amatör sanatçıların müziklerini dinlemeleri için web sitesi tarafından ödeme yapılır. Kayıtlar çoğunlukla sadece 30 saniye uzunluğundadır. Web sitesi şarkı başına birkaç sent ödüyor. Çevrimiçi kazanmak istediğiniz için hayran olarak kaydolacaksınız.

Music Xray İle Nasıl Para Kazanılır
İle

Music Xray Müzik Dinleyerek Para Kazan, Siteye kayıt olduktan sonra karşınıza şarkılar çıkacaktır. İstediğiniz şarkıyı dinlemeli ve şarkıya bir yorum yapmalısınız. Yorum yaptığınız her şarkı başınaücret almaktasınız her şarkı başına 0,10$ ücret ödenmektedir. Ödemelerinizi almak için hesabınızda 20 dolar bulunması gerekiyor.

Benzer:  Anket Doldurarak 1 Saatte 16 Dolar Kazanın
  1. Music Xray webs itesine giderek bir kullanıcı hesabı oluşturunuz daha sonra indirdiğiniz uygulamadan giriş yapınız ve size sunulan müzikleri dinleyerek para kazanmaya başlayacaksınız.
  2. Facebook’unuza bağlanmanız istenecektir. Facebook hesabınızı senkronize etmenin önemli olduğunu kesinlikle unutmayın uygulama bunu bir bakıma zorunlu kılıyor.
  3. İlgilendiğiniz müzik türlerini önünüze gelecektir ve bunları seçmelisiniz. İlgilendiğiniz türlerden herhangi birine tıklamanız yeterlidir.
  4. Müzik türleri seçildikten sonra, favori sanatçılarınızı listelemeye devam edin ve kaydet düğmesine basın.
  5. Artık dinleyebileceğiniz yeni bir müzik olup olmadığını kontrol etmek için hayran eşleşmesi gelen kutunuza tıklayabilirsiniz. Yeni bir parça yüklendiğinde bilgilendirileceksiniz.

Music Xray Nasıl Ödeme Alınır?

Musicxray, kullanıcıların ödemelerini yalnızca PayPal aracılığıyla ödemesine olanak tanır. Bir ödeme için minimum eşik 20$’ dır . Kullanıcılar birden çok kez para çekme seçeneğine sahiptir.

Müzik Başına Ne Kadar Veriyor?

Musicxray.com, kullanıcıların müzik dinleyerek para kazanabilecekleri meşru bir web sitesidir (BBB’ye kayıtlı). Kullanıcı tek bir şarkıyı dinlemekten fazla bir şey almaz. Şarkı başına 10 sent yani 1,5 TL yapıyor bu kulağa pek hoş gelmiyor ama bu uzun vadede iyi bir miktar paraya dönüşebilir. Bir kullanıcı, uygun bir süre verirse günde yaklaşık 10$ 15 TL kazanabilir.

Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Hesabınız yok mu? Kayıt Olun

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerden yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız.