Para Kazanma

Ödev Yaparak Para Kazanmak Öğrenciler İçin Ek Gelir

Ödev yaparak para kazanma, öğrenciler için ek gelir, ödev yaparak ayda ne kadar kazanılır, ödev siparişi veren öğrencilere nasıl erişilir, ödev siparişi alabileceğiniz sosyal ağlar, forumlar ve freelance siteleri

Ödev yaparak öğrenciler için ek gelir imkanı ve kariyer fikirleri. Ek gelir fırsatı elde etmek istiyorsanız ödev yapıp para kazanmak tam da size göre. Bu iş çok kolay olduğu gibi ev ortamının vermiş olduğu rahatlıkla online kazanç sağlayabilirsiniz.

Sadece para kazanmak değil bir çok konuda da yeteri kadar bilgi sahibi olmanıza olanak tanımaktadır. Bu durumu para kazanma konusunda hem fırsata çevirebilir hem de çok daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

Ödev Yaparak Para Kazanmak

Okul dönemleri boyunca çalışma ihtiyacı duyan bazı öğrenciler, bir çok masraflarını bu yoldan gidermektedirler. Ödev yaparak para kazanmak istiyorsanız, hemen yeni bir ek işiniz oldu demektir.

Ödev Yaparak Para Kazanmak
Ödev Yaparak Para Kazanmak

Okul zamanlarında öğretmenlerin verdikleri ödevlerle sürekli ilgilenme durumunda olan öğrenciler. Bu durumlarını ödev yaparak para kazanmak avantajına dönüştürebilmektedirler. Bu sayede hem kendi ihtiyaçlarını karşılamakta hem de diğer öğrencilere ödevleri konusunda yardım etmektedirler.

Aşağıda ki listeden yararlanarak ödev siparişi alabileceğiniz konular açabilir ve öğrencilerin sizleri bulmasını sağlayabilirsiniz. Ödev yaparak para kazanma göründüğü kadar kolay olmayabilir. Burada önemli olan şey ise ödev siparişi veren öğrencilere ulaşmaktır. Ödev yapma konusunda bilgi ve birikime sahipseniz tabi ki internetten para kazanmak istiyorsanız hadi başlayalım.

Ayrıca Bkz: Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma

İnternetten bir çok alanda para kazanabileceğiniz gibi ödev yaparak para kazanmak bunlardan birisi. Kolay yoldan ek gelir sahibi olabilirsiniz. Günümüzde bir çok alanda uzmanlar makale yazarak yada ürün satışı yaparak para kazanıyorlar. Öğrenciler içinde farklı alanlarda çevrimiçi ek gelir elde etme imkanları bulunmakta.

Bunların en başında gelen ödev yaparak para kazanma işidir. Bu yöntem öğrenciler arasında hem ek gelir sağlamaktadır. Ayrıca ödev siparişi alan kişilerin bilgi ve birikimlerinin artmasına yardımcı olmaktadır.

Kaliteli ve titizlikte yaptığınız ödev siparişlerinde hem müşteri potansiyeliniz hem de ek geliriniz gözle görülür şekilde artacaktır. Öyle ki çoğu öğrenci bu işi bir üst seviyeye taşıyarak aylık bir asgari ücret miktarında para kazanabilmektedir.

Öğrencilerin sizi bulmasını nasıl sağlarsınız

Ödev yaparak para kazanma, ödev işi veren öğrencelere erişmek. Bu konuda sosyal medya, siteleri ve popüler forumlar işinizi görecektir. Öncelikle size verdiğimiz sitelerden bu ihtiyaçla ile ilgili bir konu açmanız gerekecektir. Konu açtıktan sonra öğrenciler sizi bulacak ve bu sayede para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Ödev Siparişi Veren Öğrencileri Bulmak
Ödev Siparişi Veren Öğrencileri Bulmak

Öğrenci bulmak için tavsiye edeceğimiz yer ise Kompika'dır. Ders ilanı oluşturarak insanların sizi bulmalarını kolaylaştırabilirsiniz. Kompika yeni açılan ve bir hayli öğrencilerin ilgisini çeken yerli sosyal ağ projesidir. Bu platformda sipariş konusu oluşturabileceğiniz gibi diğer özelliklerinden de para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Hızlı Para Kazanmak ve Başarının Sırları

Arkadaşlarınızı davet ederek platform üzerinden her davete belli oranda ücret alabilirsiniz. Şimdi kompika.com üzerinden bir sipariş oluşturmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ödev siparişi alınabilecek sosyal ağlar

Ödev siparişleri alacağınız bir çok sosyal ağ, freelance sitelerini ve forumlar bulunmaktadır. Zamanı boşuna harcamaktansa ev ortamlarında yapılabilecek en iyi işlerden birisi ödev yaparak para kazanmaktır.

Çalışma ihtiyacı duyan her öğrenci bu ödevleri kolaylıkla yapabilir. Ödev yaparak para kazanmak isteyenler bu yolla iyi bir ek gelir kazanabilirler.

Aşağıda ki sosyal ağlardan sayfalarınızı yada siparişlerinizi oluşturarak ödev yapma konusunda öğrencilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgiler vermeniz öğrencilerin sizi daha hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olacaktır.

Ödev siparişi alınabilecek forumlar

Ödev siparişi alabileceğiniz forumlar ve benzer siteleri sizler için aşağıya sıraladık. Bu sitelere kayıt olup profil bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ilan konusu açabilirsiniz.

Ödev siparişlerinizde fiyat belirtmemenizi öneririz fiyatı gizli tutarak öğrencilerle bire bir iletişime geçebilir. Ödevlerini yapmada onları ikna ederek fiyat konusunda anlaşabilirsiniz. Bir pazarlama stratejisi olarak açtığınız konularda fiyat belirtmemeniz öğrencilere ulaşmanız açısından iyi bir artı sağlayacaktır.

Ödev siparişi alınabilecek Freelance siteleri

Ödev siparişi alabileceğiniz bir diğer alan ise freelance siteleridir. Bu sitelerde genellikle grafik, yazılım, ses, makale işleri yapan uzmanlar ilanları oluşturmaktadırlar.

Bu sitelerde de aynı şekilde sizlerde ücretli ödev yaptığınıza dair ilanlar oluşturmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken şey ilanınızı detaylıca ve eksiksiz doldurmalısınız.

Ödev siparişi veren öğrencileri bulmak

sitelere üye olup ödev yapma konuları açmanız gerekmektedir. Profilinizi eksiksiz oluşturarak hemen başlayabilirsiniz. Profillerinizde açıkça ödev ilanları aldığınızı belirtmelisiniz.

Ödev Siparişi Almak
Ödev Siparişi Almak

Ödev yaparak para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken frelance sitelerine üye olmalısınız. Ayrıca kendi arama çabanızla ödev veren öğrencileri bularak doğrudan iş alımını yapabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Girişimciler İçin Beyin Fırtınası Teknikleri

Alacağınız ödev siparişlerini titizlikle yapmanız müşterilerinizin artacağı anlamına gelir. İş kaliteniz dolasıyla ücretinizi de artırabilirsiniz. Bu nedenle müşterilerinize güven vermeniz her şeyden daha önemlidir.

Özen göstermeden yaptığınız bir işte ne başarılı olabilirsiniz ve nede para kazanabilirsiniz. Yapacağınız bu işte kesinlikle iş disiplinine sahip olmanız gerekiyor.

İlgili Konular:

Ayda ne kadar kazanılır?

Aylık olarak minimum 3500 TL – 7000 TL kazanabilirsiniz. Ödev yaptırmak isteyen öğrenciler ödev başına genellikle 80 TL gibi bir rakam vermektedirler.

Daha zorlu ve yoğun bir zaman alan ödevler için 500 TL ödeme dahi yapılmaktadır. Genel olarak bakıldığında ortalama olarak aylık 3500 ila 7000 arası para kazanılmaktadır.

Ödev yap para kazan

Ödev yap para kazan ödev siparişlerinin yükselişleri ardından artık durum bekleme sürecine girmektedir. Sipariş olarak sisteme yüklenen ödevler göre öğrenciler tarafından sipariş için teklif vermeleri gerekmektedir.

Ödev siparişi öğrenci için uygun olursa öğrenci teklifi kabul etmektedir. Ödevin belirli bir süre içerisinde yapılıp, sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Ödev Yap Para Kazan
Ödev Yap Para Kazan

Ödev yapılıp sisteme yüklendikten sonra işi veren öğrenci kontrol eder. Herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda siparişi onaylayıp işi yapan öğrencinin talep ettiği tutarı öder. Ayrıca çeşitli forumlar ve sosyal medya platformları aracılığıyla da ödev yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

İngilizce Ödev Yapmak

İngilizceniz çok iyi ve bu konuda kendinize güveniyorsanız yurtdışında ki öğrencilerden kolaylıkla ödev siparişleri alabilirsiniz. Dolar üzerinden ödev yapmak size aylık olarak 15 bin TL'den daha fazla bir kazanç getirecektir.

İngilizce Ödev Siparişi Alacağınız Siteler;

 • OneClass
 • Tutor.com
 • PaperCoach
 • Toppr
 • Chegg
 • Eduboard
 • School Solver
 • Help with Assignment
 • Growing Stars
 • SweetStudy

Ayrıca Türkiye'de öğrencilerin ödev ve benzeri konularda buluştuğu kompika.com üzerinden ödev siparişi alabilir veya siparişler verebilirsiniz.

Benzer:  Eski Mobilyaları Yenileyerek Para Kazanmak

9 Yorum

 1. Nasıl yapabiliriz bizede bahseder misiniz lütfen. Nereye kayit olmamiz gerekiyor. Ayrica ödev yaparak para kazanan var mi?

 2. merhaba ben Büşra 12. sınıf öğrencisiyim uygun fiyata her türlü odevi yapabilirim SLAYT,MAKALE VBB…. Instagram: @busraseyyrek ulasabilirsiniz….

 3. Kompika.comu kullanin oradan is geliyor diger forumlara ve freelace sitelerine açtığım konuları ve ilanlara onay vermiyorlar oralarda bosuna zaman kaybetmeyin.

 4. Ödev yaparak para kazanmak için adam akıllı öğrenci bulmak lazım ortalıkta öğrenci yok

 5. kompika.com’dan 3 iş aldım ve diğerleri tamamen boş. Konu açmama rağmen hiç bir iş yok. daha başka önerebileceğiniz yerler varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Hesabınız yok mu? Kayıt Olun

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Tüm bilgilerin gösterilmesi için lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Aksi taktirde bazı içerikler size gösterilmeyecektir.