Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanmak – Ek Gelir Fırsatı

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Reklam izleyerek para kazanmak, her ay ekstra para kazanmak istiyorsanız, çevrimiçi reklam videoları izleyerek para kazanmak iyi bir seçenek olabilir. Evet, doğru okudunuz reklam izleyerek para kazanabilirsiniz ve en iyi yanı, başlamak için herhangi bir başlangıç ​​yatırımı yapmanıza gerek olmamasıdır.

Önemli Not: Reklam izleyerek siteleri yada uygulamalarında sizden ödeme istenildiği an o siteyi terk edin ve o uygulamayı telefonunuzdan silin çünkü verdiğimiz site ve uygulamalarda böyle bir şey söz konusu değildir.

Sık sorulan sorular

  • Reklam ve video izleyerek para kazanan gerçekten var mı?
  • Ne tür uygulamalar para kazandırır?
  • Ya da siteleri hangileri?
  • Youtube video izleyerek para nasıl kazanılır?

Tüm bu soruların yanıtını sizler için derledik.  Hepsinin cevabı burada:

Reklam İzleyerek Para Kazanma
Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar ve Web Siteleri

Reklam izleyerek para kazanmak isteyen kişiler için birçok site ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu site ve uygulamalarda para kazanmak isteyen bireylere reklam izletilir. Ve böylelikle reklam verenin amacına ulaşması sağlanır. Aynı şekilde bu iş Google Adsense ve Google Ads ile eş değer olmaktadır. Yalnız bu sistemde paralar ve komisyonlar Google tarafından alınmaktadır.

Aşağıda yer alan uygulamaları cihazınıza indirerek verilen görevleri yerine getirmeniz size kazanç sağlamaya başlayacaktır. Bu görevler video ve reklam izlemek olarak belirlenmiştir. Her izlediğiniz reklam ve videolarda hesabınıza puan eklenmektedir. İstediğiniz zaman bu puanları paraya çevirerek hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu uygulamaları sizler için hazırladık:

Benzer:  Müzik Dinleyerek Para Kazanmak En İyi Uygulamalar

Google Ads ile reklam yayınlamak mümkün hale gelebilirken, yayınlanan tüm reklamlar Google Ads tarafından insanlara ulaştırılmaktadır. Bu sistemin uygulaması bu şekilde işlenmektedir. Aynı zamanda bu sistemde hem reklam veren hem de reklam izleyen para kazanabiliyor. Bu nedenle herkes istediği amacına ulaşmış oluyor.

Reklam ve video izleyerek para kazandıran platformlardan sizde gelir elde edebilirsiniz. Bunun için reklam izleyerek para kazanma sitelerine bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler ve Uygulamalar
Reklam İzleyerek ve Uygulamalar

Bulunduğunuz yerden mobil cihazınız ile reklam izleyerek para kazandıran siteler ve uygulamalar üzerinden anında ek gelir kaynağı sağlayabilirsiniz. Ayrıca reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan bazı siteler ve uygulamalar şu şekilde yerini almıştır.

– Crypto (WALLED) İle Para Kazanmak

Crypto (WALLED): Video ve reklam izleyerek para kazanmak isteyen kişiler için var olmuş bir platformdur. Bu sitede ve uygulamada üye olunması şartı ile reklam ve video izleyerek gelir elde etmeniz mümkün olmaktadır. Video izlemenin yanında site içerisinde bulunan uygulamaları indirerek ek kazanç sağlayabiliyorsunuz. Bu indirmelerden para kazanabilmeniz için uygulamaları değerlendirmeniz gerekmektedir. Çoğunlukla video izlemelerine ödeme yapan sitelerde puan toplama ile para kazanılmaktadır. Video ve reklam izle para kazan siteleri arasında WALLED de yerini almış bulunmaktadır.

– Superpay İle Para Kazanmak

Superpay: Reklam izlemelerine ödeme yapan bir uygulama olarak karşımızdadır. Bu platform uygulama içerisinde yer alan izlenilecek videoların tercihini kullanıcılarına bırakmaktadır. Bu yüzden ilgi alanlarına ve tekliflere göre video izleyip kazanç elde etmek mümkün hale gelmektedir. Ancak bu uygulama içerisinde kazandığınız ücreti çekebilmeniz için ücretin belli bir miktara ulaşması gerekir.

– Apptrailers İle Para Kazanmak

Apptrailers: Bu platformdan para kazanabilmeniz için de site içerisinde puan toplamanız gerekmektedir. Sitenin bazı kuralları bulunmaktadır. Topladığınız puanların belli bir puana ulaştıktan sonra çekebilmeniz mümkün hale gelmektedir.Aynı zamanda platformda ki reklamlara tıklayarak da ek ücret kazanma fırsatını yakalamış oluyorsunuz.  Bu platform içerisinde istenilen görevleri yerine getirerek puan almanız mümkün hale geliyor.  Video ve reklam izleyerek para kazanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

– InboxDollars İle Para Kazanmak

InboxDollars: İlk akla gelen platformlardan biridir. Eski ve bilinen siteler içerisinde yerini almaktadır. Tıpkı diğer uygulamalarda olduğu gibi bu platformda da önemli olan reklamlardır. Bu site içerisinde yalnızca video izleyerek değil, istenilen görevleri yerine getirerek de ya da anket doldurarak da kazanç sağlamanız mümkün hale gelmektedir.

Benzer:  Blog Yazarak Para Kazanma Detaylı ve Etkili Tüm Yollar

– OffersBux İle Para Kazanmak

OffersBux: Yıllardır bu platformda yer alan ve Türk vatandaşlar tarafından açılan bir sitedir. Bu güne kadar toplamda 10.000 dolardan fazla bir ödeme yapmış bulunmaktalar. Reklam tıklayarak para kazandıran Türkçe siteler pek fazla bulunmamaktadır.  Bu platformun üyeleri yalnızca Türkler değil, birçok ülkeden de platformu kullanan üyeler bulunmaktadır.PTC siteleri arasında FoxRating sitesi üzerinde bulunmaktadır.Ayrıca 4.7/5 puan ile 4. Sırada bulunan oldukça tercih edilen siteler arasında yer almaktadır. Ayrıca platformda teklif ile para kazanma yöntemi de bulunmaktadır.Eğer fazladan vakit ayırabilirseniz anket doldurma, uygulama indirme v.b teklifleri yaparak kazancınızı daha da kolay artırabilirsiniz.Sitede bazı reklamların zorunluluğu varken bazılarında bu şart bulunmamaktadır.

– OfferBuxs Para çekimi
OfferBuxs ta banka hesabınıza ya da papara hesabınıza para çekebiliyorsunuz. Para miktarınız minimum 2 dolar olduğunda banka hesabınıza paranızı çekebilirsiniz.  Her para çekimi işlemi için 1000 Cashout Points toplamanız şarttır.

– Surfe.be İle Para Kazanmak

Surfe.be: Bu platform yalnızca bilgisayarda değil, telefondan reklam izleyerek para kazanma olanağı da sağlamaktadır. Diğer sitelerden biraz daha farklı bir platformdur. Oldukça kullanışlı ve tercih edilen bir sitedir. En güzel özelliği ise para çekim limitinin 0.03 dolar olmasıdır.Aynı zamanda çekim talebinde bulunduğunuz andan itibaren yalnızca 2 ila 3 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçmektedir.Yani bu platformu güvenle kullanabilirsiniz.Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır.  Bu sitede reklam izleyerek para kazanmanın yanı sıra ek olarak bir de seviye sistemi bulunmaktadır. Siz reklam izledikçe seviyeniz artmaktadır. Her izlediğiniz seviyede kazancınız % 1 artmaktadır. Ancak siteye 1 günden fazla süre boyunca girmezseniz seviyeniz düşmeye başlamaktadır.

– PTCShare İle Para Kazanmak

PTCShare: Bu platformun diğerlerine göre farklı bir işleyiş sistemi bulunmamaktadır. Bu sitede para kazanmak için öncelikle BAP ( Bonus Ads Poinds ) toplamanız gerekmektedir. BAP değerini yükselttikçe daha kazançlı reklamları izliyorsunuz.Yani kazancınız BAP değeriyle orantılıdır.Platformda birde APS puanları bulunmaktadır. Sitedeki çeşitli başarılarınız ve aşamaları tamamladıkça APS değeriniz yükseliyor. Bu yöntem ise hem BAP kazancı hem de sizin geliriniz için oldukça önemli unsurlar arasında yer alıyor. Siteden para çekmek için kazancınız minimum 1 dolar olmalıdır.

Benzer:  Sosyal Medyadan Para Kazanma Yolları

Reklam izleyerek para kazanmak isteyen kişiler için çok fazla platformlar ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu platform ve uygulamalarda para kazanmak isteyen kişilere reklam izletilir. Ve böylelikle reklam veren markalar amacına ulaşmış olur. Böylelikle her iki tarafta istedikleri eylemi gerçekleştirmiş olur. Reklam izleyerek para kazanmak oldukça kolay bir kazançtır.

Reklam ve Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Reklam ve video izleyerek aylık 15.000TL para kazanmanız mümkün desek elbette oldukça çok şaşırır ve bunun aksini iddia edersiniz. Bu işi yapmak ve bu kadar kazanmak için ilk etapta işin amacını kavramanız gerekiyor. Reklam veren firmalar ve şirketler reklamlarının daha çok izlenmesi ve tüketici tarafından tanınması için reklam izleme siteleri üzerinden gelirlerini paylaşımda bulunmaktalar.

Bu sistemi oluşturanlar ilk olarak önce reklam verenlere kazandırmaktadır. Sonra verilen reklamlar sistem içinde karıştırılıp reklam izlemek isteyen kişilere sunulmaktadır. İzlenilmesi istenen reklamların sisteme dâhil edilebilmesi için belirli bir fiyat üzerinden antlaşma yapılır. Sisteme x fiyattan eklenir.

Reklam ve video izleyerek tahmin edemeyeceğiniz kadar çok ek gelir elde edebilirsiniz. Son yıllarda internetten para kazanma yolları gün geçtikçe artmaya devam ediyor, reklam izleyerek para kazanmak da oldukça popüler hale gelmiştir.

İnternetten reklam izleyerek para kazanma tavsiyeleri

Tek bir siteyi kullanmak yerine, birden çok siteyi kullanmak size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Çünkü reklam izleyerek para kazanmak tek bir sitede yalnızca 3- 5 dakika sürmektedir. Ancak bulunduğunuz platformda teklifler ve anketler gibi kazanç yollarını kullanıyorsanız eğer getirisi oldukça iyi olabilir. Ama bizim tavsiyemiz her yöntemi kullanarak birden çok siteye üye olarak kazanç sağlamanız olacaktır.

Açılan reklam sayfalarında bekleme şartı olmayan siteleri aynı anda açmanız mümkün olmaktadır. Yani reklama tıkladınız sayalım, 15 saniye beklemeniz gerekiyor. Bu reklamı izlemeseniz dahi yan sekmede başka sitelere takılırken bu süre ilerlemeye devam ediyorsa reklamı izlemeniz gerekmiyor demektir. Peki, bu durumda ne yapabilirsiniz? Sekmede 5 ila 6 siteyi yan yana açın.

Her siteden bir reklamı sırasıyla açın. Siz ilk siteye dönene kadar 10 ila 15 saniye çoktan geçmiş olacaktır. Reklamın izleme süresi bittiği için tüm sitelerden puanlarınızı toplayabilirsiniz. Böylelikle aynı anda birçok siteden gelir sağlayabilirsiniz. Ancak reklam izleme zorunluluğu olan platformlarda bu sistemi uygulayamazsınız maalesef. Her bir reklamı açıp sayfada beklemeniz gerekmektedir.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Tavsiyeler
Reklam İzleyerek Para Kazanmak İçin Tavsiyeler

Ayrıca Bkz: 5 Farklı Para Kazanma Yöntemi

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.