Kariyer FikirleriPara Kazanma

Uzmanlara Göre Şu Anda Çevrimiçi Para Kazanmanın 4 Yolu

Yatırımsız para kazanma, Reklam izleyerek para kazanma, 1 Saatte para kazanma, Bayanlar için kolay para kazanma yolları, Freelance para kazanma, Yasal para kazanma yolları, Anket DOLDURARAK para kazanma, Evde para kazanmanın yolları

Her Gün Bunu Yapan Uzmanlara Göre, Şu Anda Çevrimiçi Para Kazanmanın 4 Yolu.

İnternetten para kazanmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye zaten sahip olabilirsiniz – ne yaptığınız hakkında hiçbir fikriniz yokmuş gibi hissetseniz bile.

“ 2011 yılında serbest metin yazarı olarak ilk başladığımda, işime yatırım yapacak param yoktu “diyor metin yazarı, içerik stratejisti ve The Content Collective'in kurucusu Sarah Jane Burt. “İngilizce için yüksek lisans okuyordum ve öğretmen olmayı düşünüyordum.”

“Sonra, bir partide işletmesi olan bir adamla tanıştım. İngilizce için yüksek lisans okulunda nasıl olduğumdan ve bir ton makale yazdığımdan bahsettik. Bana web sitesi için içerik yazıp yazamayacağımı sordu. Neden olmasın diye düşündüm. Ve metin yazarlığı işim böyle başladı.

Uzmanlara Göre Çevrimiçi Para Kazanmak
Uzmanlara Göre Çevrimiçi Para Kazanmak

Bazı durumlarda, size inanan bir kişi, çevrimiçi hayalinizi  gerçekleştirmek için gereken tek şeydir.

İlk önce temelleri netleştirmek için zaman ayırarak, bir sonraki adımınızı en iyi şekilde seçmek ve bugün harekete geçmek için daha güçlü hissedeceksiniz.

Dört çevrimiçi iş uzmanına – işlerinde yılda bir  milyon dolara ve ötesine kadar para kazanan insanlara – insanların hakkında ne bilmeleri gerektiğini sorduk. İşte söyledikleri şeyler, hangi para kazanma fikirlerinin sizin için en uygun olabileceğine nasıl karar verebileceğinizle birlikte bakalım.

1. Bir Hizmet Sağlayın

Birçok insan ilk olarak boş zamanlarında ek işte çalışarak veya serbest işler yaparak girişimciliğe girer. Belki birisinin özgeçmişini gözden geçirmeyi teklif edersiniz veya bir işletmeye her hafta birkaç saat boyunca veri girişi veya çevrimiçi anketler konusunda yardımcı olursunuz. Zaten bildikleriniz için doğrudan ilk kez ödeme aldığınızda, yepyeni bir olasılıklar dünyası açılır. Bazı işverenlerin gece vakti iş yapma politikaları vardır, bu nedenle tam zamanlı bir işe ek olarak bir yan koşuşturmaya başlıyorsanız sözleşme yükümlülükleriniz dahilinde kaldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Bir hizmet sunmak genellikle aşağıdaki gibi tanımlanabilen üç alt kategoriden birine ayrılır:

 • Serbest meslek: İşi müvekkiliniz adına yapıyorsunuz.
 • Danışmanlık: Uzmanlığınıza ve deneyiminize dayanarak müşterinin bundan sonra ne yapması gerektiği konusunda önerilerde bulunuyorsunuz.
 • Antrenörlük: Danışmanlığa benzer, ancak koçlukta hedefiniz, müşterinin bunu kendi başına yapma konusunda yetkin olmasına yardımcı olmaktır.

Diyelim ki bir günlük işi olan sertifikalı bir beslenme uzmanıyım ve boş zamanlarımda kafeini bırakmak ve gün boyunca daha iyi enerji seviyelerine sahip olmak isteyenlere uzmanlığımı sunmak istiyorum. Yukarıdaki alt kategorilere göre bu hizmeti sağlayabileceğim farklı yollar şunlardır:

 • Serbest çalışmak en pratik olur: Belki de müşterime ihtiyaç duydukları takviyeleri veya multivitaminleri sipariş ediyorum ya da yerellerse yemeklerini onlar için hazırlayıp evlerine teslim ediyorum.
 • Danışmanlık en az uygulamalı olacaktır: müşterim bir yemek listesi tutardı, gözden geçirirdim ve sonra birlikte görüşüp, nerede dikkat etmesi gerektiğine dair önerilerde bulunurdum.
 • Koçluk bu durumda danışmanlık içerecektir: Ancak, müşteriniz kendi beslenmesini ayarlamada kendi kendine yeterli hale gelene kadar sürekli rehberlik ve destek isteyecektir.

Serbest çalışma, danışmanlık ve koçluk, halihazırda tam zamanlı bir işi veya yerleşik kariyeri olan profesyoneller için mükemmel seçeneklerdir. Çevrimiçi para kazanma konusunda sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsanız, zaten sahip olduğunuz bilgi veya becerilere odaklanmayı düşünün.

Bir Hizmet Sunmak için Gerekenler Nelerdir?

Henüz hakkında fazla bir şey bilmediğiniz bir endüstriye(işletme) devam etmek istiyorsanız, işte ihtiyacınız olan becerileri öğreneceğiniz bir seçenek arayın. Sanal asistan çalışması, çevrimiçi görevleri tamamlayarak para kazanırken ayrıntılara ve sağlam bir internet bağlantısına dikkat etmeyi gerektirir ve çoğu durumda kısa süreli işe gerçekten başladıktan sonra ek eğitim alırsınız.Bu, araziyi(arsa) öğrenirken ya da tamamen yeni bir endüstriye girerken para kazanmanın giderek daha popüler bir yolu haline geldi.

Ayrıca, başlamak için gerekli kimlik bilgilerine veya sertifikalara ihtiyacınız olup olmadığını belirlemek için araştırma yapın. Bu, sektörünüz düzenlenmişse veya eyaletinizin devlete özgü yönergeleri varsa önemlidir.

Hizmet Vererek Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Serbest çalışma, danışmanlık ve koçluk oranları büyük ölçüde ne sattığınıza ve kime sattığınıza bağlıdır. Söylendiği gibi: “Talep ettiğiniz prim, yarattığınız değerdir.”

Genel olarak, sizin tarafınızdan daha fazla çaba veya emek gerekiyorsa, daha yüksek bir ücret talep ederek ve daha az tutarda müşteri alarak para kazanırsınız. Beslenme uzmanı örneğimize geri dönelim.

 • Tek seferlik danışma: 100-500 dolar arasında değişebilir. En az sürelidir ve ödeme genellikle önceden yapılır, bu nedenle hemen para kazanırsınız.
 • 8 haftalık koçluk paketi: 500-2500 dolar arasında değişebilir, bir danışmanlıkla başlayabilir ve daha sonra haftalık koçluk görüşmelerine ve e-posta / metin desteğine geçebilir. Bu yaklaşım giderek daha popüler hale geldi ve birçok profesyonel tüm çevrimiçi işlerini yalnızca koçluk paketleriyle kurdu.
 • Serbest çalışma paketi: sizin için yapılan hizmetler için haftada 100-500 dolar ücret alabilir. Para kazanacaksınız, ancak sonunda daha da büyümek için size yardımcı olacak insanları işe almanız gerekecek.
Benzer:  Sosyal Medyadan Para Kazanma Yolları

İşte bir ipucu: Rahat edeceğiniz bir fiyatla başlayın, ardından her 60 günde bir %10 artırın.

14 ay içinde fiyatlarınız iki katına çıkacak. Fiyatlarınızı yükseltmek normal ve kademeli bir süreçtir ve güven deneyimle birlikte gelir.

Başarıyla Hizmet Nasıl Sağlanır?

Hizmetler sunarak para kazanmak istiyorsanız, burada aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ek paket var.

ÖZET: HİZMETLER BAŞARIYLA NASIL SAĞLANIR?

 • Nihai sonucu satın, oraya nasıl gideceğinizi değil.

Tüketiciler bir ürün satın almazlar; bir duygu ya da dönüşüm satın alırlar. Siz uzmansınız, müşteriniz değilsiniz; Onları sonuçlara, küçük ayrıntılardan daha fazla odaklanmaya devam ettirin ve iyi konumlandırılacaksınız.

 • Net çıktılar oluşturun

Hem siz hem de müşteriniz ilk gün neyin ne zaman yapılacağını bilmelisiniz. Bunu referans için bir teklife veya belgeye yazın, böylece sürpriz olmaz. Sınırlar net olmadığında, serbest işler bazen bir güçlük gibi gelebilir.

 • Balıkların olduğu yere git.

Bir iş fikrinin yeni olması iyi olduğu anlamına gelmez. İnsanların genellikle neye para ödediğine veya yardıma ihtiyaç duyduğuna bakın, ardından benzer bir hizmeti nasıl daha iyi veya farklı şekilde sunduğunuza bakın. Nereye bakacağınızı bildiğinizde, çevrimiçi para kazanma fikirleri her yerdedir.

2. İçerik Oluşturucu Olun

Bir İçerik Oluşturucu Olun ve Doğrudan Takipçiler ve Hayranlar Tarafından Ödeme Alın

Çevrimiçi içerik oluşturmaktan hoşlanıyor musunuz? Bunda iyi misiniz? Bu soruların her ikisinin de yanıtı evet ise, ekonomisinden yararlanarak çevrimiçi para kazanmak sizin için harika bir seçenek olabilir.

İçerik oluşturucu hayatı, çevrimiçi satış fikrini sevmeyen, ancak gün boyu YouTube videolarını pompalayabilen veya bir YouTube kanalını yönetebilen profesyoneller için harikadır. Erken aşamadaki girişimlerle çalışan bir risk sermayesi fonu olan SignalFire'a göre, 50 milyondan fazla içerik oluşturucu çevrimiçi para kazanıyor ve bu içerik oluşturucuların iki milyonu bunu profesyonel olarak yapıyor .

Küçük medya şirketleri gibi içerik oluşturucuları düşünün: Eğitici veya eğlenceli içerikler üretip yayınlarlar – bazen kendi web sitelerinde ve bazen yalnızca sosyal medya hesaplarında – ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Zaman içinde bir kitle oluştururlar ve daha sonra bu kitleden üç yoldan biriyle çevrimiçi para kazanırlar:

 • Abonelikler: Bir abonelik ücreti karşılığında en iyi içeriklerine erişim sunarlar – aynı Netflix veya Spotify gibi hizmetlere abone olduğunuzda yaptığınız gibi – ve bunu yapmak için Patreon gibi bir platform kullanırlar. Ne kadar çok ücretli abone çekebilirseniz, o kadar çok para kazanırsınız.
 • Sponsorluklar: Markalar veya şirketler, içerik oluşturucuya öne çıkması için ödeme yapar ve içerik oluşturucu, markanın reklamlarını içeriklerine dahil eder. Instagram'daki “Ücretli ortaklık” gönderileri klasik bir örnektir. Bazen içerik oluşturucu, öne çıkan ürün için bir satış ortağı bağlantısına da sahip olabilir.
 • Reklam komisyonları: İçerik oluşturucular, platformlarında gösterilen reklamların veya reklamların bir kısmını alır. Popüler bir YouTuber'ı izlediğinizde ve videoları sırasında reklamlar oynatıldığında, o içerik oluşturucu reklam harcamalarından bir pay alıyor çünkü (tv programı, site) hedef kitleyi masaya getiriyorlar. Bu reklam geliri başlangıçta düşüktür, ancak kitleniz büyüdükçe çığ gibi büyüyecektir.

İçerik oluşturucular bu stratejilerden birinden veya hepsinden yararlanmayı seçebilir. Kitle oluşturmak genellikle zaman aldığından, içerik üretici ekonomisinden para kazanmanın yavaş bir süreç olduğunu unutmayın. İçerik oluşturmayı seviyorsanız ve bunu gün boyu yapabiliyorsanız, bu çevrimiçi çabalardan bir gelir akışı geliştirme tutkusu ve dürtüsüne sahipsiniz.

Yaratıcı Olmanın Kazanma Potansiyeli

Yaratıcılık, hizmet sağlayıcı olmaktan farklıdır, çünkü daha fazla müşteri daha fazla iş anlamına gelmez. Patreon'unuzun dört abonesi veya 4.000 abonesi olsun, sonuç aynıdır.

Çevrimiçi para kazanmak veya daha fazla çalışmadan daha fazla para kazanmak istiyorsanız gelişmek önemlidir.

 • İşte bu konuda level atlamış uzmanların söyledikleri:

“Sadece içerik oluşturmaya ve oraya koymaya başlayın! Ardından, insanların neyi sevdiğine ve neyle ilgilenmediklerine dikkat edin. Bu, hangi içerik türlerinin daha karlı olabileceği konusunda size daha iyi bir fikir verecektir”. SARAH JANE BURT

Harika bir telefonunuz olduğundan emin olun ve içerik oluşturmaya başlayın! Başladığımda sıfır takipçim ve sıfır e-posta abonem vardı. Her gün Facebook'ta canlı yayın açtım. NEHA GUPTA

İçerik oluşturucu olmak, daha sonra sizden ürün satın alabilecek kişilerden oluşan bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır. Uzun strateji içinde olmaya istekliyseniz, bu mantıklı. SATYA PURNA

Benzer:  Bir Bayi İşine Nasıl Başlanır: Kendi İşinizi Kurun

Başarılı Bir İçerik Oluşturucu Olmak İçin İpuçları

İçerik oluşturucu ekonomisine girmek, çevrimiçi para kazanmanın harika bir yoludur, ancak bunu iyi yapmak için tutarlı bir şekilde değerli içerik oluşturmaya kararlı bir şekilde devam etmeniz gerekmektedir. İçerik oluşturucunun hayatı sizin tarzınıza benziyorsa ve çevrimiçi para kazanmak için daha az doğrudan, satış odaklı bir yol istiyorsanız – işte sık sık başvurmak isteyeceğiniz bazı ipuçları.

 

ÖZET: BAŞARILI BİR YARATICI OLMAK İÇİN İPUÇLARI:

 • Kitlenizin sizi tanımasına yardımcı olun. İçerik oluşturucular genellikle kişisel bir ile liderlik eder ve bu kişilik onları ayırmaya yardımcı olan şeydir. Kazanan bir-iki yumruk için hem kaliteli bilgileri hem de kişisel bakış açılarını paylaşın.
 • Bilgilerin bir platformda nasıl paylaşıldığını inceleyin. Tüm başarılı içerik oluşturucuların ortak noktası, bilginin internette nasıl görüldüğünü bilmeleridir. Bir platform seçin, ardından onu kullanmada usta olun. Önce buna öncelik verin ve uzun vadede paradan ve zamandan tasarruf edin.
 • Kalite ve tutarlılığa odaklanın. Popüler inanışın aksine, yaratıcı yaşam için garantili bir reçete değildir. Bununla birlikte, yıllar önce yayınladığınız içerikten her ay çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Bir içerik oluşturucu olarak başarılı olmak için, düzenli olarak değerli yeni içerikler üretmeniz ve yayınlamanız gerekir; buna ulaşılamaz geliyorsa, çevrimiçi para kazanmaya yönelik bu yaklaşım uzun vadede sizin için işe yaramayabilir.

3. Telif Hakkı Edinin ve Para Kazanın

Bu iş belki çoğusu için önemsiz veya işe yaramaz gibi görünsede telif hakkı içerikleri artık çok fazla kazandırmaya başladı.

İşi Bir Kez Yapın, Sonra benzer fikri mülkiyet ( “fikir ve sanat eserleri üzerindeki düşünsel (fikri) hakları;) Kullanarak Tekrar Tekrar Ödeme Alın.

Küresel e-öğrenme endüstrisi 2021 yılında 253,3 milyar dolar değerindeydi ve 450'den fazla Fortune 500 şirketiyle çalışan bir Pazar içgörüsü firması olan Research and Markets tarafından yayınlanan bir rapora göre, önümüzdeki beş yıl içinde iki katından fazla değer kazanması bekleniyordu.

Hizmetlerinizin başkaları için değerli bir yaklaşımı veya yöntemlerin uygulaması varsa, bu fikri mülkiyeti (IP) çevrimiçi bir kurs, program, e-kitap veya atölye olarak paketleyip satmak çok kazançlı olabilir. Para kazanma fikirleri söz konusu olduğunda, bu iş modelinin popülerliği artıyor.

Bilgi veya bilgi satarken, bu fikri mülkiyetin insanların gerçekten satın almak istediği bir şey olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Bilgileriniz veya yaklaşımınız müşterileriniz için hangi sorunu çözüyor? Peki neden şimdi satın alsınlar? Kayıt düğmesine yakın bir yere gitmeden önce bu soruları yanıtlayın.

Gerçekten ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını anlamak için takipçilerinizle veya müşterilerinizle çevrimiçi anketler yapın.

Çoğu e-öğrenme markası ve IP fikirli işletme sahibi çabalarını bir veya daha fazla kategori etrafında yoğunlaştırır:

 • Programlar: Programlar hizmetlere benzer, ancak genellikle 1'e 1 ayarında değil, bire bir kapasitede (Web seminerini veya canlı sınıfı düşünün) çalışır. Akranlarınızla bağlantı kurmanıza izin veren bir topluluk içerebilir veya içermeyebilir.
 • Bilgi Ürünleri: Bunlara çevrimiçi kurslar, e-kitaplar, PDF'ler ve diğer dijital ürünler dahildir. Kindle'ınızda okumak için bir kitap satın aldığınızda, bir bilgi ürünü satın alıyorsunuz demektir. Bilgi ürününüz oluşturulduktan sonra, onunla tekrar uğraşmanıza gerek kalmaz; Bu potansiyel müşteri, çevrimiçi para kazanmak isteyen ancak zamana bağlı meşgul profesyoneller için caziptir.
 • Lisanslama: Sistemleriniz veya yaklaşımlarınız birçok farklı kuruluş için değerliyse, fikri mülkiyetinizi şirketlere bir defalık veya yinelenen bir ücret karşılığında lisanslamanın bir yolunu sunmayı düşünün. Bu yaklaşım daha ileri düzeydedir, ancak değer yaratan kanıtlanmış bir metodolojiniz varsa, kuruluşlar bunun için en yüksek doları ödemeye isteklidir.

İşleri halletmek için kanıtlanmış bir yaklaşımınız veya sisteminiz var mı? Cevabınız evet ise, bildiklerinizi planlayıp yazmak veya kaydetmek ve ardından bu bilgileri kazanan formülünüzü kendileri için uygulamak isteyen müşterilere satmak için zaman ayırmaya değer olabilir.

IP (Internet Protokol) nin Kazanma Potansiyeli: Gökyüzünün Sınırı

Fikri mülkiyet avukatlarının her yerde olmasının bir nedeni var: Orijinal fikirleriniz ve yaklaşımlarınız para kazanıyor ve zamanla korunmaya değer. Yaratıcılığa benzer şekilde, fikri mülkiyetinizin paketlenmesi ve hatta lisanslanması oldukça kazançlı olabilir.

 • Uzmanlarımız, zaman içinde fikri mülkiyet geliştirmenin neden önemli olduğunu tartıştı

İşletme adlarını ilk gün kaydedin. Girişimcilik için bir cesaret gerekir. NEHA GUPTA

 • Gizliliği sağlayan sözleşmelere ve kullanım koşullarına sahip olun. Teklifinizi onaylayana ve bunun işinizin bir parçası olacağını bilene kadar resmi ticari marka veya telif hakkı koruması yoluna gitmenize gerek yoktur. NIKKI MCKNIGHT

Kurslar veya çevrimiçi programlar oluşturan kişiler için – bazı deneme yanılma işlemleri yapmak ve ıp'nizin değerli olduğunu ve korunmayı hak ettiğini bilmeden önce kendinizi yeterli müşteri sonuçlarıyla belirlediğinizden emin olmak mantıklıdır. SATYA PURNA

Benzer:  Ödev Yaparak Para Kazanma Ek Gelir Fırsatı

Fikri Mülkiyetinizden Nasıl Başarıyla Yararlanılır ve Daha Fazla Para Kazanılır

Müşterilere sürekli olarak mükemmel sonuçlar veren bir formülünüz veya süreciniz varsa, bu süreci bir bilgi ürününe paketlemek ve bir ticari marka ile korumak, çevrimiçi ortamda daha fazla para kazanmanın harika bir yolu olabilir.

Bildiklerinizi alıp dünyayla profesyonel, kaldıraçlı bir şekilde paylaşmaya hazır mısınız? İşte kendinize bir başlangıç yapmak için birkaç ipucu.

ÖZET: FİKRİ MÜLKİYET NASIL GELİŞTİRİLİR

 • Yapmanız gerektiğini düşündüğünüzden daha özensiz bir şekilde başlatın. Bugün piyasadaki en başarılı çevrimiçi kursların birçoğu bir zamanlar açık Q & A ile özensiz canlı Zoom görüşmeleriydi. Önce kursunuzu veya programınızı canlı sunarak beta testi yapmayı düşünün, ardından profesyonel bir sürüm kaydedin ve müşterilerin kendi zamanlarında video izleyebilmeleri için isteğe bağlı olarak kullanılabilir hale getirin.
 • Hedef kitlenizi büyütün. Burada bir tema mı görüyorsunuz? İnsanların kim olduğunuzu ve sizden satın almadan önce neden size güvenmeleri gerektiğini bilmeleri gerekir. Fikirlerinizden veya uzmanlığınızdan çevrimiçi para kazanmak istiyorsanız, kitlenizi şimdi oluşturmaya başlayın.
 • Doğru adımlara ve aynı zamanda doğru sıraya öncelik verin. Bugünlerde internette o kadar çok bilgi var ki, insanlar genellikle internette dolaşarak ve kendileri için cevaplar bularak paradan tasarruf edebileceklerini düşünüyorlar.

4. Fiziksel Ürün Satışı

Shopify, Etsy, Amazon Tarafından Yerine Getirme (FBA) ve İnstagram'ın Alışveriş özelliği gibi araçlar, yalnızca siz başlasanız bile, ürün tabanlı bir işletme oluşturmayı ve ölçeklendirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Başarılı e-ticaret işletmeleri o kadar talep görüyor ki, aslında ürün tabanlı işinizi (çok para için) satın almaya ve portföylerine eklemeye adanmış Thrasio ve Levrek gibi tüm toplayıcı şirketler var.

Fiziksel ürüne dayalı işletmeler, minimum uygulanabilir ürününüzü geliştirmek ve test etmek için genellikle daha fazla ön yatırım gerektirmeleri bakımından önceki üç kategoriden farklıdır. İlk birkaç ay içinde çevrimiçi para kazanamayabilirsiniz ve birçok e-ticaret markası kendi web sitelerine, kendi çevrimiçi mağazalarına ve kendi satış kanallarına yatırım yapar. İş fikirlerini tartarken ve çevrimiçi para kazanma yaklaşımınızı seçerken bunu dikkate almak isteyeceksiniz – özellikle girmek istediğiniz endüstrinin üretim düzenlemeleri varsa.

Bununla birlikte, tedarik zincirinizi ve hedef kitlenizi aradıktan sonra, uyurken pasif gelir elde eden bir çevrimiçi mağazanız olur. Birçok e-ticaret kurucusu, sahip olmak istedikleri ürünü icat ederek girişimcilik yolculuğuna başlar; insanların ihtiyaç duyduğunu bildiğiniz fiziksel bir ürün yapma konusunda tutkuluysanız, bu yaklaşım sizin için mükemmel olabilir.

E-ticaret Kazanç Potansiyeli.

Junglescout'un 4.864 Amazon satıcısından yaptığı bir ankete göre, ankete katılanların% 44'ü satışlarda ayda 1.000 ila 25.000 dolar kazandığını bildirdi. Satıcıların% 68'i % 10'un üzerinde kar tutarı ı bildirdi ve satıcıların% 22'si % 25'in kuzeyinde kar tutarı bildirdi.

Herhangi bir fiziksel ürünün, ilk başta kârlılığınızı tüketebilecek üretim ve nakliye maliyetlerine sahip olacağını hatırlamak önemlidir. İnterneti daha verimli bir şekilde satmak ve online mağazanıza olan ilgiyi artırmak için reklam ağlarından yararlanın, web sitelerini inceleyin ve sosyal kanıtları inceleyin.

E-ticarette Başarılı Olmanıza yardımcı olacak ipuçları

E-ticaret bazen ürün modelinizi geliştirmek için daha fazla ön yatırım gerektirir, ancak insanların istediği bir ürününüz olduğunu biliyorsanız, çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu olabilir. E-ticaret, yukarıda belirtilen diğer yaklaşımlardan farklı bir şeydir. Şaşırtıcı fiziksel ürününüzü hayata geçirirken bu hızlı ipuçlarını aklınızda bulundurun.

ÖZET: FİZİKSEL BİR ÜRÜN NASIL BAŞLATILIR

 • Ne çalışıyor? Ne geliştirilebilir? Genel tasarım veya üretim kalitesinde nelerin iyileştirileceğini bulabilmeniz için ürününüz hakkında aktif olarak müşteri geri bildirimi isteyin. Bu kirli işi erkenden yapmak, daha sonra çevrimiçi olarak daha verimli bir şekilde para kazanmanıza yardımcı olacaktır.
 • Alışveriş yapanları bir e-posta bültenine( halka bilgi vermek üzere, belli zamanlarda ya da zaman zaman çıkarılan resmi duyuru.) katılmaya davet edin. Daha önce görmüş olabileceğiniz yaygın bir strateji, web sitesi ziyaretçilerine e-posta adresleri karşılığında indirim sunmaktır. E-posta, müşterilerinize ücretsiz olarak pazarlamanın harika bir yoludur; Bu kitleyi kazanmaya her şeyden önce öncelik verin.
 • Tekrarlanan satışlardan yararlanın. Bain & Company'nin araştırmasına göre, müşteri elde tutmada sadece% 5'lik bir artış, karda% 25-95'lik bir artışa neden olabilir. Orda dur! Müşteri edinmek pahalıdır ve olumlu değerlendirmeleri garanti etmek imkansızdır; tekrarlanan işlemleri ve memnun müşterileri en üst düzeye çıkarmak için satın alma sonrası saklama planı uygulayın. Yönlendirmeler kolay paradır.

İnternetten Para Kazanmak İçin Bundan Sonra Yapılması Gerekenler.

Çok şey kapladık! Amacınız çevrimiçi para kazanmaksa, bu temelleri tekrar tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz. Günlük çevrimiçi yaşamınızda onları tespit etmeye çalışın. Sonunda, hangi yaklaşımın sizin için en mantıklı olduğuna ve diğer iş ve aile sorumluluklarınıza uyduğuna ulaşacaksınız.

Kişisel finans alanında, bugün odaklanmak için zaman ayırmak, daha iyi bir yarın yaşamanıza yardımcı olacaktır. Aynı şey, çevrimiçi para kazanmak ve her ay cebinize ekstra para getirmek istiyorsanız da geçerlidir. Sizin için doğru olan yaklaşıma odaklanın, gerisini görmezden gelin ve bir sonraki gelir akışınız düşündüğünüzden daha yakın olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.