Para Kazanma

Yorum Yaparak Para Kazanmak 2023’te Etkili Yollar

Yorum yaparak para kazanma, hangi sitelere yorum yaparak para kazanabilirsiniz, yorum yaparak para kazanma uygulaması, yorum yaparak aylık ne kadar kazanılır, yorum yaparak para kazanma uygulamaları

Yorum yaparak konusu son günlerde internetten ek gelir ve internetten para kazanmak isteyenler için popüler bir hale gelmiş durumda. Bu yollardan bazısı Anket doldurmak bazen reklam izlemek ve bazen de yürüyüş yapmak gibi aktivitelerle para kazanma sitelerinin yanında yorum yaparak para kazanmak gibi bazı web siteleri size ek çalışma olanağı da sunmaktadır.

Yorum Yaparak Para Kazanma
Yorum Yaparak Para Kazanma

Boş vakti olan kişiler için ideal olan bu yöntem sayesinde istediğiniz kadar yorum yapabilir ve yorum yaptığınız kadar para kazanabilirsiniz.

Birisi Yorumlar İçin Neden Para Ödesin?

Yorumlar bir web sitesine trafik çekebilir. Ayrıca, bir geri bağlantı oluşturmaya yardımcı olabilirler ve iyi yazılmış yorumlar, okuyucuların siteler ile etkileşimini artırmaktadır. Yorumlar için çok fazla para ödeyen web site sahipleri, sosyal medya fenomenleri var yada bir ürün firmasının farklı bir pazaryerinde ki ürünlerinin popülerliğini arıtmak için yorum satın alanlar da bulunmakta. Ancak kabul etmek gerekir ki, bu tür kişilere ulaşmak bir hayli zordur. Bizde bu yazımızda biraz araştırma yaparak sizler için en ideal yolları bulmaya çalıştık. Yorum yaparak para kazanmanızı sağlayacak belli başlı siteleri aradık ve bulduk.

Yorum Yaparak Para Kazanma Uygulaması ve Siteler

Popüler hale gelen yorum yaparak para kazanma arasında birkaç site ve yorum yer alıyor. Yorum siteleri, belli sayıda kullanıcı ile çalışan ve yapılan yorum başına para kazandıran platformlardır. Ürün ve hizmetler için yorum yaptığınızda site yaptığınız yorum miktarına kadar hesabınıza para yükler.

#Yorumyapkazan etiketi ile açılmış kullanıcı hastag'leri

Bazı internet kullanıcıları bu işi bir meslek haline getirmiştir. Kazanılacak ücret önceden belirlenmiştir ve kullanıcılarla paylaşılmıştır. Bu sayede kullanıcılar, günde kaç saat ayırmaları gerektiğini ve ne kadar kazanacağını hesaplayabiliyorlar.

Yorum yaparak para kazanabileceğiniz sitelerden birkaçı;

Ayrıca aşağıda ki forumlarda ve satış sitelerinden yada kompika yorum yapmak için bir konu açabilirsiniz bu sayede insanlar sizi kolaylıkla bulacaktır.

Kimler Yorum Yaparak Para Kazanabilir?

Yorum yaparak para kazanmak için sizden zor şeyler istenmiyor ancak sahip olmanız gereken bazı özellikler var. Yorum yaptığınız ürün ve hizmetlerin üreticileri, yorumların gerçekçi olmasını isterler. Bu yüzden düzgün bir Türkçenizin olması ve dili iyi kullanıyor olmanız önemlidir.

Bunun yanında sitenin konusuna ve içeriğine uygun yorumlar yapılmalıdır. Yaptığınız yorumların en az 20 kelime olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Sosyal Ağlarda Yorumdan Para Kazanın!

Sosyal medya platformları da yine yorum yaparak kazandıran yöntemler arasında yer alıyor. Trendyol, Tiktok gibi siteler üzerinden yorum yaparak para kazanmak mümkün. Sosyal medya hesabınızda takipçi sayınız fazlaysa bazı firmalarla anlaşarak da takipçilerinize yorum yaptırabilir ve para kazanabilirsiniz.

Anket Sitelerinde Yorum Yaparak Para Kazanın

Yorum yaparak para kazandıran birçok reklam ve anket sitesi de mevcut. Bunlar dışında özellikle bu iş için kurulmuş özel siteler de bulunabilir.

Kullandığınız sitenin işleyişi ve kuralları farklı olabilir. Örneğin bazı siteler, yapacağınız yorumların nasıl olacağını size söyler ve isteklerine göre bir yorum yazmanız gerekir. Aynı zamanda bazı platformlarda yorum yapabilmek için üyelik gerekirken bazı sitelere üye olmadan yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanma uygulamasını ve web siteleri kullanılarak kazanılan miktar, gireceğiniz siteye ve yapacağınız yorumun özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yorumları istediği gibi yazdıran ve bazı şartlar koyan siteler daha çok kazandırırken; istediğiniz gibi yorum yapabildiğiniz sitelerden daha az kazanç elde edersiniz. Bu iş sizi zengin edecek kadar kazandırmasa da ek gelir olarak düşünülebilir.

Yorum yaptırarak ödeme yapan siteler arasından 3 tanesini karşılaştırdık ve 100 yorumda ne kadar ödediklerini aşağıdan görebilirsiniz.

  • 100 Yorumda 10 TL
  • 100 Yorumda 27 TL
  • 100 Yorumda 34 TL

Ayrıca Bkz: Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Genellikle her 100 yorumda 10 TL gibi bir ücret kazanırsınız ve yorumların çoğunluğu bilgi gerektirdiğinden günde maksimum 300 tane yorum yapabilirsiniz. Bu da aylık 600-900 TL arasında bir gelir elde edeceğiniz anlamına geliyor. Şayet ingilizceniz iyiyse yurtdışı sitelerden aylık ortalama 500 dolar gibi bir para kazanabilirsiniz ayrıca ingilizce bilenler için yorum yaparak para kazanma uygulaması da mevcut. Tabi bu bazı web sitelerin verdiği ücrete göre değişmektedir. Bazı siteler günlük 100 yoruma 10 TL verirken bazıları 3 katı para ödemektedirler. Yaptığınız yorumların kalitesine göre de ücret alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlere Yorum Yaparak Para Kazanma

Günümüzde özellikle oyun ve uygulama üreticileri, ürün ve hizmetlerine yorum yapılmasını istiyor. Ürettikleri oyunlar ve uygulamalar için görüş belirtmenizi isteyen üreticilere isterseniz teklif de verebilirsiniz. Bir ekip kurarak üreticilere vereceğiniz teklifle, oyunlarını indirebilir ve denedikten sonra görüşlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Bu fikir de yorum yaparak para kazandıran yöntemler arasında etkili yollardan biridir.

İstediğiniz platformu kullanarak da herhangi bir oyun veya uygulama indirmenize gerek kalmadan para kazanabilirsiniz. Bahsettiğimiz sitelere ücretsiz üye olarak yorum yapmaya başlayabilir ve yaptığınız yorum kadar gelir elde edebilirsiniz. Biriken gelirinizi istediğiniz zaman bankanıza aktarmanız veya online olarak kullanmanız mümkün.

Benzer:  Sanal Arsa Para Kazanma Yöntemleri - Metaverse Yatırımı

13 Yorum

    1. Kardeş ne alaka ya. Millet burada yorum yaparak para kazanmaktan bahsediyor senin yaptığın yoruma bak 😂

  1. Hayatımda görmüş olduğum gelmiş geçmiş en güzel program daha nasıl anlatılır bilemem hepsini aşama aşama anlatmış sadece dikkatlice okuyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Hesabınız yok mu? Kayıt Olun

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Tüm bilgilerin gösterilmesi için lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız. Aksi taktirde bazı içerikler size gösterilmeyecektir.