Para Kazanma

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak 2022’de Etkili Yollar

Yürüyüş yaparak para kazanmak, yürüyerek para kazanma, yürüyüş yaparak para kazandıran mobil uygulamalar, yürüyüş yaparak aylık ne kadar kazanılır, yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri, kilo vererek para kazandıran uygulamalar ve web siteleri

Yürüyüş yaparak para kazanmak,. yürüyerek , evet gerçekten yürüyerek para kazanabilirsiniz, yürümek her gün yaptığımız ama nadiren düşündüğümüz şeylerden biridir ve aslında, bir araştırmaya göre, ortalama ülkemiz de bir kişi günde yaklaşık 3 ila 5 km yürümektedir bu da günde yaklaşık 4.000 ila 6.000 adıma eşittir.

Yürüyüş yaparak para kazanma

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürüyüşünüzün size tişörtler ve hediye çeklerinin ötesinde para veya ödüller kazandırsa harika olmaz mıydı? yürüyüşünüzü saymak için zaten bir adımsayar uygulaması kullanıyor olabilirsiniz. Bu uygulamalar adımlarınızı paraya, indirimlere veya yardım bağışlarına dönüştürebilir.

Yürüyerek Para Kazanma

Bu adımlardan, yürüyerek para kazanmanın birçok yolunu bu makalemizde sizlere anlatmaya çalışacağız. Halihazırda aktif bir yürüyüşçü veya spor bağımlısı veya yeni bir yürüyüş alışkanlığı başlatmak (ve bunun için para kazanmak) istiyorsanız bu yazı tam size göre.

Online olarak para kazanmanın yollarından biri de yürüyüş yaparak para kazanma ve bu gün pek çok kimse bilmez. Ama para kazanma konsun da gün geçmiyor ki yeni bir fikir ve yöntem ortaya çıkmasın. Birçok ülkede ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamalar sayesinde kolayca yürüyerek para kazanabilirsiniz. Uygulamanın uyumlu olduğu telefona sahip kişiler, uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabiliyor.

Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyüş yaparak para kazandıran ve yürüyerek para kazanma Android uygulamaları şimdi indirin ve para kazanmaya başlayın. Hem sağlıklı kalın hem de yürüyüş yaparak para kazanın.

Benzer:  Bahçıvanlık Yaparak Para Kazanma Yolları

Ayrıca yürüyüş yapmakta dahil bir çok görev vererek yerine getirdiğiniz de size para kazandıran uygulamalar ve web siteleri

Yürüyüş yaparak para kazandıran IOS uygulamaası

Para kazanmak için yapmanız gereken tek şey adım atmak. Attığınız adım kadar para kazandığınız bu web siteleri, kolay yoldan para kazanma hayali olanların da tercihi oluyor. Yapılacak güncellemelerle adından daha fazla söz ettirmeyi amaçlayan uygulama, yürümenin sağlık açısından önemini de hatırlatıyor.

Sporu destekleyen bir platform olması da tercih edilmesinin sebeplerinden biri oluyor. Yürüyüş yaparak para kazanabileceğiniz ve yuruyerek para kazanma uygulamalardan bazıları; Sweatcoin, Achievement, Lympo, PK Coin, Bitwalking, Stepbet, Rover olarak sayılabilir.

Ayrıca Bkz. Reklam İzleyerek Para Kazanmak – Ek Gelir Fırsatı

Bunlar arasında en katı kurallara sahip olan uygulama Stepbet uygulamasıdır. Çünkü bu uygulamada belirli hedeflere göre bahse girersiniz. Örneğin kilo vermek yerine alırsanız para kaybedebilirsiniz.

1. Sweatcoin ile Para Kazanma

Sweatcoin uygulaması, adım atarak para kazanabileceğiniz web sitelerinden biridir. Bu sitede para kazanmak için 3 farklı yol izleyebilirsiniz. Bunlar;

  • Arkadaşlarınızı davet etmek,
  • Reklam izlemek,
  • Adım atmak.

Ayrıca Bkz. İnternetten Para Kazanmak 2022’de En İyi 18 Yol

2. Achievement Uygulamasıyla Adımlarınızı Paraya Dönüştürün

Yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri arasında bir diğeri de Achievement uygulamasıdır. Her yürüme egzersizinizde belli bir puan kazandığınız uygulamada toplam 10 bin puan kazandığınızda cüzdanınıza 10 dolar yatırılır. Kazandığınız tutarı istediğinizde bankanıza transfer edebilirsiniz.

Uygulamada yalnızca yürüyüş yaparak değil; uyanma saatleri, kilo değişimi veya yaptığınız aktivitelerle de para kazanabilirsiniz, yüzme, koşu, bisiklet gibi farklı sporları da uygulamaya kaydedebilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bir diğer para kazanma yolu ise Achievement uygulamasındaki anketleri doldurmaktır.

Benzer:  Seslendirme İşleri - Evden Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

Ayrıca Bkz. Yorum Yaparak Para Kazanmak İçin Etkili Yöntemler

3. Lympo ile Egzersiz Yaparken Para Kazanın

Egzersiz yapmaya teşvik eden Lympo uygulaması, egzersiz üzerinden kazanç sağlamanıza olanak tanıyor. Düzenli olarak yürüyüş yaparak kazanabileceğiniz uygulamada, kazandığınız kripto paraları spor ürünleri ve hediye çekleri gibi farklı seçeneklerde değerlendirebilirsiniz.

Hem Android hem de IOS cihazlarda kullanabileceğiniz uygulama, hareket etmeye teşvik eden ve applehealth ile entegre çalışan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama, size günlük olarak görevler verir ve bu görevleri yaparak para kazanmanızı sağlar.

Ayrıca Bkz. Video İzleyerek Para Kazanmak Eğlen Kazan

4. Bitwalking: Kilo Verirken Para Kazandıran Uygulama

Sanal para sistemi olan Bitwalking, atılan her adımı sanal paraya çevirmeye yarıyor. İnsanlar yürürken bu uygulama sayesinde kazanç elde edebiliyor.

Yürümeye teşvik eden uygulama, her 8 kilometrede 1 dolar kazanmanızı sağlıyor. Uygulama tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor ve biriken tutar internet alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Her geçen gün geliştirilen ve farklı özellikler eklenen uygulamanın diğer cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilmesi için bileklik tasarlanmaya başlandı ve bu bileklik ile kullanıcı adımları sayılabilecek ve kolay ödeme imkânı sağlayacak. Kullanıcılar, para kazandıkça daha fazla adım atmak isteyecek ve bu da kullanıcıları daha fazla yürümeye teşvik edecek.

Hareketliliği arttıran ve yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri arasında en çok kazandıranlardan biri olan Bitwalking, hem cebe hem de bedene hitap ediyor.

Ayrıca Bkz. Uyurken Para Kazanmak İçin 5 Pasif Ek Gelir Fikri

Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Hesabınız yok mu? Kayıt Olun

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerden yararlanmak için lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız.