İş FikirleriPara Kazanma

İnternetten Para Kazanmak 2024 En Etkili 18 Yol

2024'te ek gelir elde etmek veya yeni bir kariyere başlamak isteyenler için çevrimiçi para kazanma yollarını keşfedin. İnternetten para kazanma 2024 makalemizde, aylık gelirinizi artırmanın ve kolay yöntemlerle ekstra kazanç elde etmenin detaylarını bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden para kazanmanın birçok etkili yöntemi vardır. Her gün milyonlarca insan, serbest çalışan olarak ya da geleneksel bir işte çalışarak internet aracılığıyla gelir elde etmektedir. İnternetten para kazanmak için, kişisel gelişiminizi gözden geçirmeniz ve uzman olduğunuz alanlara odaklanmanız önemlidir. Ayrıca, işleri kaliteli ve sürdürülebilir bir şekilde yapmak da kritiktir.

İnternetten Para Kazanma
İnternetten

İnternetten Para Kazanma 2024: En Etkili 18 Yol

İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır ve bu yöntemler arasında ürün satışı yapmak ya da makale yazmak gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. İşte internetten para kazanmanın en etkili 18 yolu:

Şimdi internetten para kazanmanın en etkili 18 yolunu öğrenerek sizde kendinize uygun bölümü seçin. Unutmayın her zaman kalite iyi iş ve iyi getiri demektir.

İnternetten üzerinden para kazanmak elbette bir çok insanın istediği bir iş modelidir. Günümüz de insanlar internet üzerinden muazzam paralar kazanabilmektedirler. Hem rahatlığı hem kolaylığı hem de iyi getirisi olduğu için 2024 yılında internetten para kazanma çok popülerdir. Bu konuda sizlere internetten para kazanmanın en iyi yollarını anlatmaya çalışacağız.

1. Ürün Satarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak için en etkili yöntemlerden birisi elbette pazaryerleri üzerinden ürünü satışı yaparak para kazanmaktır. Ancak bu yöntemde bilmeniz gereken en önemli konulardan biriside kar oranı yüksek ürünleri tercih etmek ve bu ürünler üzerinden satış yapmaktır.

E-ticarette karlılığın sırrı ürün farklılaştırmasıdır. Tüketicinin birçok farklı yerde bulabileceği ürünlerin karlılığı düşüktür. Satıcılar bu tür ürünlerin maliyetini düşüremeyeceği için karlılık azalacak ve minimuma inecektir. Bu nedenle satacağınız ürünün farklı olması, her yerde bulunmaması ve mağazanıza özel olması çok önemlidir. Örneğin kendi tasarladığınız takı, tişört, çorap, aksesuar, cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucularınızı satabilirsiniz. Bu da karlılığı artıracaktır. Son derece karlı olabilecek bir diğer örnek ise özellikle pandemi döneminde artan doğal ve sağlıklı beslenme talebini karşılayabileceğiniz organik, ev yapımı yemekler.

Türkiye'de En Çok Satan Ürünler

 • Hazır yemek (Pide, pizza, hamburger vb.): %99
 • Kitaplar, filmler, müzik, oyunlar: %92
 • Çiçekler ve hediyelik eşyalar: %81
 • Kişisel bakım ve makyaj ürünleri (Şampuan, sabun, jilet vb.): %77
 • Giysiler, ayakkabılar: %64
 • Evcil hayvan ürünleri: %50
 • Mobilya ve ev aksesuarları: %48

Kar Marjı Yüksek Ürünler

 1. AYAKKABI Ort. Kar Marjı: %41
 2. BEBEK BEZİ Ort. Kar Marjı: %42
 3. GÜNEŞ KREMİ Ort. Kar Marjı: %39
 4. PC MİKROFONU Ort. Kar Marjı: Yüzde 62
 5. OLTA TAKIMI Ort. Kar Marjı: Yüzde 51
 6. TELEFON KILIFI Ort. Kar Marjı: Yüzde 66
 7. SAÇ BESLEYİCİ Ort. Kar Marjı: Yüzde 40
 8. STOR PERDE Ort. Kar Marjı: Yüzde 24
 9. DİKEY SÜPÜRGE Ort. Kar Marjı: Yüzde 36
 10. POWERBANK Ort. Kar Marjı: Yüzde 40
 11. ŞARJ TAKIMI Ort. Kar Marjı: Yüzde 40
 12. TESBİH Ort. Kar Marjı: Yüzde 130
 13. ATEŞ ÖLÇER Ort. Kar Marjı: Yüzde 47
 14. AKILLI SAAT Ort. Kar Marjı: Yüzde 17

En Kârlı Ticaret Ürünleri

En fazla Kâr edeceğiniz ürünlerden size uygun olanı seçerek internet üzerinden satışlarını yapabilirsiniz. Öyle ki bu satışlardan ayda 100 bin TL üzerinde Kâr elde eden yüzlerce hatta binlerce kişide mevcut. Bir bilenden destek almak için Kullanıcı Paylaşımları sayfamızdan bu işin uzmanlarından fikir edinebilirsiniz.

1. Oyuncak Ürünleri

Oyuncaklar, düşük maliyetli ve yüksek ticari kazanç sağlayan bir endüstridir. Oyuncak sektöründe hemen hemen tüm ürünler yüksek kar marjları ile satılmakta ve hızlı bir şekilde son tüketiciye ulaşmaktadır. Oyuncak sektöründe yer almak isteyenlere en büyük tavsiyemiz reklamdır. Çünkü her zaman ürününüzü satın almak isteyenler vardır ve tek yapmanız gereken onları çekmeye çalışmaktır.

2. Gıda Ürünleri

Gıda ticari bir ürün değildir ancak gıda endüstrisindeki ürünler ticari ürünlerdir. Lokantaların ve restoranların çok para kazandığı bilinmektedir. Ama arka planda para kazananları bilmiyorsunuz. Restoran sektörü de peçete, kaşık, sofra, et, yağ, un, şeker gibi sektörlerde büyük kazançlar sağlıyor ve siz de bu noktada devreye girebilirsiniz. Catering işinde kapsamlı bir iş yapmayı başarırsanız, bu ticari sektörün çok yüksek kazançlar içerdiğini fark edebilirsiniz.

Benzer:  Çevrimiçi Gelir Artırmanın En Etkili 7 Yolu

Ürün Satışı Yapabileceğiniz Platformlar

Aşağıda listelediğimiz sosyal ağlardan veya e-ticaret sitelerinden ürünlerinizin satışını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu platformlarda ürünlerinizi sergilerken doğru bilgiler girmeye özen göstermeniz kalite puanınızın artmasını sağlamaktadır ve buda çok fazla müşteri getirisi demektir.

 1. Trendyol
 2. Gitti Gidiyor
 3. Kompika
 4. Hepsi Burada
 5. Letgo
 6. Sahibinden
 7. Facebook
 8. Instagram

2. Web Sitesi & Domain Alıp Satmak

Öncelikle anında böyle riskli bir işe girişmek zorlayıcı olabilir. Potansiyel olarak çok para elde edebilirsiniz ancak bir sitenin alınması için yine bir sermaye ve zaman söz konusu olmalı. Bu ancak yatırımcıların ilgisini çekebilecek bir başlık olarak görülebilir. Çünkü günümüzde web siteleri kesinlikle bir gayrimenkul kıymetindedir. Ortada kocaman bir pazar söz konusu olduğu için de yatırımcıların aslında gözdesi olan pek çok sitede satılık.

Domain Alıp Satabileceğiniz Siteler

Ayrıca sadece web siteleri değil domain alıp satarak iyi paralar kazanabilirsiniz. İlginç ve popüler domain fikirleri edinerek gerçekten de çok fazla para kazanmanız mümkün bu nedenle web sitesi satarak para kazanmak konusunun yanında domain satarak para kazanmak ve domain alarak para kazanmakta iyi bir fikir gibi görünüyor.

3. Udemy Üzerinden Eğitim Vermek

Eğitimli, profesyonel ve başarılı olduğunuz bir konu üzerinden bilgilerinizi online eğitim platformu olan Udemy sayesinde insanlarla belirli bir ücret karşılığında paylaşarak elde ettiğiniz gelirdir. Udemy bilgili olduğunuz bir konuda çektiğiniz videoları yüklediğiniz eğitim platformudur.

Bu platform üzerinden uzmanı olduğunu konularla ilgili videolar çekerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir konuda uzmanlığınız var ise hemen bu konu ile bir eğitim videosu hazırlayın ve yükleyin o video satın alındıkça ücreti de hesabınıza yatmaktadır internetten para kazanmak için videolarınız üzerinden eğitimler vermeye başlayın.

Online eğitim modeli yol yıllarda çok fazla rağbet gördüğü için artık bu ve benzeri platformlar uzmanlar için bir gelir kapısı müşteriler içinse bir bilgi ağı haline geldi.

4. Sanal Asistanlık Yapmak

Pek çok girişimcinin iş kurmasıyla sanal asistanlara olan talep neredeyse her gün artıyor. Sanal asistan olarak çeşitli görevler yapacaksınız. Yazma, sipariş işleme, defter tutma, sosyal medya ve müşteri desteği, sanal asistan olarak yapmanız istenebilecek görevlerden sadece birkaçıdır.

Virtual Assistant Jobs , Indeed veya Upwork, Bionluk, Kompika, gibi web sitelerinde çevrimiçi olarak para kazanabilirsiniz . Birçok sanal asistan, markalara ve girişimcilere ulaşarak sanal asistan kiralamak isteyip istemediklerini sorarak kendi alanlarında günümüzde neredeyse çığır açmış durumdalar.

İş ilanı başvuruları ve sosyal yardımın bir kombinasyonunu kullanarak, daha olasılığınız artacaktır. Yeni müşteriler bulmanıza yardımcı olmak için Twitter, LinkedIn ve kompika'da aktif bir sosyal medya sayfanızı şimdi oluşturun.

5. Hisse Senetlerine Yatırım Yapmak

Bu konuda uzman değilseniz bu para kazanma fikrini atlamak isteyebilirsiniz. En yüksek ödüllerden birine sahip olsa da, deneyimsizseniz para kaybına da neden olabilir.

6. Online Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Yabancı dil bilmenin avantajları çok fazladır. Sayısız kuruluş veya yazılarını çevirisini yapmak ihtiyacı duyabilir. Sizler de İngilizce biliyorsanız ve yaygın bir şekilde kullanılan başka dilleri iyi bir şekilde kullanabiliyorsunuz çeviri yaparak para kazanmak yeteneğinizden faydalanabilirsiniz.

Çeviri yapabileceğiniz ve bu yaptığınız çevreleri satabileceğiniz platformlar mevcut. Freelance çalışma düzenine ait olan bu platformlar çeviri için ideal yerlerdir. İdeal anlamda çevirilerinizi yapabilmeniz ve bunlardan para kazanabilmesi çok kolaydır. Herhangi bir sermaye gereksinimi olmaksızın veya bir ekipman gereksinimi olmaksızın telefonunuzla, bilgisayarınızla hatta kalem ve kağıt ile çeviri yaparak para kazanmak tamda size göre.

Kullanabileceğiniz Freelance Platformlar

7. Instagram’dan Satış Yaparak Para Kazanmak

Instagram artık günümüzde bir sosyal medya platformu olmanın ötesinde bir pazar yeri haline gelmiş bulunmakta. Burada pek çok farklı markanın ve firmanın satışı yapılır. Markalar ve firmalar genellikle bir şeyin satışını yapmak için web sitesi kurar ve bu web sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştirir.

Fakat bir web sitesine müşteri çekmek ve trafik elde edebilmek oldukça zordur. Bilinen ve gayet satın alınan bir marka değilseniz kendi web siteniz üzerinden insanlar ürünleri satın almakta geç kalabilir. Dolayısıyla sizler daha iyi bir ağa sahip olan ve daha iyi bir müşteri potansiyeli olan pazar yerleri tercih edersiniz.

8. Seslendirme Yaparak Para Kazanmak

Net ve güçlü bir sesiniz olduğuna güveniyorsanız seslendirme yaparak para kazanabilirsiniz. Ses için çok fazla sayıda ekipmana ilk etapta gerek yok. Ama iyi bir ses için özellikle de ses kalitesi için ekipman ihtiyacınız artabilir. Sesli kitaplar, oyunlar ve sunumlar için sizin sesinize ihtiyaç duyulabilir.

Seslendirme Yaparak Para Kazanabileceğiniz Siteler;

Benzer:  Sanal Arsa Para Kazanma Yöntemleri - Metaverse Yatırımı

Bazı reklamlar için veya ilanlar için ses çok önemli bir etken olduğundan sesine güvenen herkesi belli işe alım platformlarına yönlendirebiliriz.

9. Ödev Yaparak Para Kazanmak

Okul dönemleri boyunca çalışma ihtiyacı duyan bazı öğrenciler, bu ve benzeri ihtiyaçlarını fırsata çevirip ödev yaparak para kazanma konusunda gerçekten de çok iyi para kazanabilirler

Okul zamanlarında öğretmenlerin verdikleri ödevlerle sürekli ilgilenme durumunda olan öğrenciler, bu durumlarını ödev yaparak para kazanmak avantajına dönüştürebilmektedirler. Bu sayede 2024'de internetten para kazanmak için hem yeni fırsatlar elde edebilirsiniz hem kendi ihtiyaçlarını karşılamakta ve diğer öğrencilere ödevleri konusunda yardım etmektedirler.

Ödev Yaparak Nasıl Para Kazanacağım?

Bu konuda sosyal medya ve popüler forumlar işinizi görecektir. Ödev yaparak para kazanmak için öncelikle size verdiğimiz sitelerden bu ihtiyaçla ile ilgili bir konu açmanızdır. Konu açtıktan sonra öğrenciler sizi bulacaktır ve bu sayede para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tavsiye edeceğimiz sosyal ağ platformu Kompika.com'da ders ilanı oluşturarak insanların sizi bulmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

Ödev Siparişi Alacağınız Sosyal Ağlar

Zamanı boşuna harcamaktansa güzel ev ortamlarında yapılabilecek en iyi işlerden biriside ödev yaparak para kazanma seçeneğidir. Bu nedenle çalışma ihtiyacı duyan her öğrenci yada ders konularına hakim olan birisi bu ödevleri kolaylıkla yaparak harçlığını çıkartabilir.

10. Makale Yazarak Para Kazanmak

Serbest çalışma söz konusu olduğunda en popüler yollardan birisi yöntemidir. İyi araştırılmış ve iyi yazılmış web içeriği için her zaman muazzam ve çok fazla talep vardır. İşe alım uzmanları sürekli olarak dikkat çeken, trafik çeken yeni içerik oluşturabilecek profesyoneller arayışındadır.

İyi bir gramer bilgisine, ilgi çekici bir yazı stiline sahipseniz ve çeşitli konuları araştırmak ve onlar hakkında yazmakla ilgileniyorsanız, makale yazarak para kazanmak tamda size göre.

Aylık olarak iyi bir içerik oluşturucusu ve makale yazarı7000 ile 15000 arasında para kazanmaktadır. Dikkat etmeniz gereken tek şey iyi bir içerik oluşturmak ve makalelerinizi okunur hale getirmektir. Sırf makale olsun diye bir şeyler karalamak size asla para kazandırmaz.

11. Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

İster profesyonel bir fotografçı olun isterseniz beğendiğiniz kareleri çeken biri olun fotoğraflarınızı satabilirsiniz. İyi bir çekim yaptığınıza inanıyorsanız fotoğraf satarak para kazanmak hem sizin için keyifli ve kolay olacak. Stok fotoğraf sitesi sayısı oldukça fazla ve bu sitelerden yararlanan insan sayısı da oldukça fazla.

Fotoğraf Satarak Para Kazanabileceğiniz Siteler

İyi fotoğraf yakalamak ve o anları kaydedebilmek için kendinizi geliştirmeniz lazım, daha iyi fotoğraf demek daha fazla kazanç demektir satışlarınızı bu yönde artırmanız mümkün. İnternette fotoğraf satarak para kazanmak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basit.

İşte size bazı temel bilgiler;

 • Kaliteli ve iç açıcı fotoğraflar çekin,
 • Eskiyi yansıtabilecek efektler verin (nostalji fotoğraflar her zaman iyi satmaktadır),
 • Grafik bilginiz varsa resimlere tarz verin,
 • Gökyüzü ve deniz resimleri ok ilgi çekicidir.

Kısaca internetten fotoğraf satarak para kazanmak oldukça basit ve zahmet bir iştir. Ayrıca fotoğraf severlerin hoşlanarak yaptıkları bir şeydir. Sizde bu işten keyif alıyorsanız eminiz ki çok iyi işler çıkarabilirsiniz.

12. Blog Açarak Para Kazanmak

Blog açarak para kazanmak hem hobi olarak hem de gelir elde etmek için kullanabileceğiniz bir blog sayfası sizlerde hemen şimdi açabilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki kazancınız verdiğiniz çaba ile doğru orantılıdır. Yani evden çalışsanız da süreklilik gerektirir ve yayınladığınız yazının konusunun da önemi çok büyüktür.

Bir blog yazarlarının dikkat etmesi gereken en önemli şey ise yazılarının özgün ve kopya olmayan içerikler olması ve Google arama motoru sonucu sıralamasında üst sıralarda çıkmasıdır (bir SEO Ajansından yardım alın). Bu konuda kendinize özgün makaleler yazıp bunları rakiplerinizin yazdıklarından daha kaliteli bir hale getirmelisiniz.

13. Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanma yollarından biriside anket doldurarak para kazanmak. Anket şirketleri ve ajanslar en çok bilgiye ve insan verisine  ihtiyaç duyar. İnsan verisi bilgileri sanal alem için çok önemlidir ve güvenli bir şekilde bunların kullanılması gerekir.

2024, İnsanların satın alma davranışlarını veya bir ürünü tercih etmedeki amaçlarını belirleyebilmek için markalar bu anket şirketlerine yüklü bir miktarda ödeme yapar. Anket doldurarak para kazanmak, bu anket şirketleri çok kolay bir şekilde gelir elde etmenizi sağlayabilecek anketleri sizlere dağıtır ve sizlerde insanlara bu anketleri uygulayabilirsiniz. İsterseniz sokakta isterseniz evinizde dışarıya bile çıkmadan bu anketleri yapabilirsiniz.

Benzer:  Google AdSense Para Kazanmak 2023

Anket Doldurarak Para Kazanabileceğiniz Siteler

Myiyo

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz en iyi site elbette myiyo sitesidir. Bu anket sitesine ücretsiz üye olarak hemen anket doldurmaya başlayabilirsiniz ve puanınız 20 Euro olduğunda hemen paranızı çekebilirsiniz. Myiyo anket sitesi üzerinden hem daha hızlı anketler doldurabilir hem de paranızı beklemeden çekebilirsiniz. Diğer anket siteleri gibi ayın belirli günlerini beklemenize hiç gerek yok.

Ojooowad

Bir diğer site olarak ön plana çıkan Ojooowad anket doldurarak para kazanmanın yanı sıra size farklı bir para kazanma yöntemi sunuyor. Ojooowad sitesinde sizlere reklam göstererek her reklam başı ödeme yapıyor. Ayın belirli günlerinde ödemelerinizi alıyorsunuz. Gayet güvenilir ve yüzbinlerce üyesi olan bir site.

14. Youtube’dan Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak denilince elbette ilk akla gelen platform youtube'dir, birçok insanın tercih ettiği kariyer eğilimlerinin başında Youtube uygulamanın geldiğini söylemek mümkündür. Bunun temel nedeni, gerçekten de belirli bir abone sayısına sahip olan ve gerekli şartları karşılayan kişilerin ciddi kariyer fırsatları elde etmesidir.

Özellikle Youtube üzerinden çektiği videolar sayesinde ünlenen ve dünya genelinde tanınır hale gelen kişilerin varlığından söz etmek, bu çerçevede mümkündür.

Youtube'dan Para Kazanmanız İçin Önerdiğimiz Konular

 • Bitki yetiştirme,
 • Tarla bahçe işlerinin nasıl yapıldığı,
 • Mobilya tasarımı,
 • Araba incelemeleri,
 • Siyaset ve analiz,
 • Gündemle ilgili önemli konular

En çok merak edilen sorulardan biri ise kazancın nasıl sağlanacağıdır. Kazanç sizin ülkenize ve kullandığınız dile bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Gmail hesaplarınız üzerinden görüntülenme başına dolar kazanacaksınız. Yaklaşık olarak 1000 görüntülenmeye 1-3 dolar arası bir kazancınız olacak. Ki bu da Youtube'dan para kazanmayı daha da ilgi çekici yapıyor.

15. Yorum Yaparak Para Kazanmak

Son günlerde birçok kişi, internetten para kazanmak için farklı farklı yollarını arıyor,  anket doldurmak, reklam izlemek, yürümek gibi aktivitelerle para kazanma sitelerinin yanında yorum yaparak para kazanmak içinde web siteleri bulunuyor.

Boş vakti olan kişiler için ideal olan bu yöntem sayesinde istediğiniz kadar yorum yapabilir ve yorum yaptığınız kadar para kazanabilirsiniz.

Kimler Yorum Yaparak Para Kazanabilir?

Yorum yaparak para kazanmak için sizden zor şeyler istenmiyor ancak sahip olmanız gereken bazı özellikler var. Yorum yaptığınız ürün ve hizmetlerin üreticileri, yorumların gerçekçi olmasını isterler. Bu yüzden düzgün bir Türkçenizin olması ve dili iyi kullanıyor olmanız önemlidir.

Bunun yanında sitenin konusuna ve içeriğine uygun yorumlar yapılmalıdır. Yaptığınız yorumların en az 20 kelime olması gerektiğini de unutmamalısınız.

Sosyal Ağlarda Yorumdan Para Kazanın!

Sosyal medya platformları da yine yorum yaparak kazandıran yöntemler arasında yer alıyor. Trendyol, Tiktok gibi siteler üzerinden yorum yaparak para kazanmak mümkün. Sosyal medya hesabınızda takipçi sayınız fazlaysa bazı firmalarla anlaşarak da takipçilerinize yorum yaptırabilir ve para kazanabilirsiniz.

16. Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Her ne kadar bu para kazanma yöntemini onaylamasak bile çoğu insan artık bu ortamlardan fazlasıyla para kazanmakta internetten para kazanmak için en iyi yollardan biriside elbette oyun oynayarak ve ekran paylaşımı yaaprak insanların sizlere bahşiş vermesi ve youtube'a yüklediğiniz oyun oynanış videolarından iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi bu yöntemi hiç bir zaman onaylamıyoruz. Nedeni ise hepimizin gayet iyi bildiği bağımlılık yapması.

En Çok Para Kazandıran Oyunlar

 1. PUBG
 2. CS:GO
 3. SecondLife
 4. InboxDollars
 5. Swagbucks
 6. Exodus 3000
 7. Pogo
 8. XY Gaming
 9. Play and Win
 10. GSN Cash Games

nelerdir? Günümüzde bir çok mobil oyun kullanıcılarına para kazandırıyor. Sitemizde yer alan mobil oyunları telefonunuza yükleyerek para kazanabilirsiniz. Mobil oyunlara ilgi her geçen gün artıyor. Bu ilginin artması nedeniyle para kazanma yolları da açılmaya başladı.

Oyun oynayarak yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız yazımıza hemen göz atabilirsiniz. Piyasa üzerinde para kazandıran bir çok oyun bulunuyor. Peki, mobil para kazandıran oyunlar nelerdir?

17. Twitch Canlı Yayın

Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği Twitch dijital canlı yayın platformu da internetten para kazanma yöntemleri arasında oldukça popülerdir.

Sizde Twitch üzerinden yayın açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. İzleyicilerin yayın esnasında bağış atarak size destek olmalarının yanı sıra aylık olarak abone olmalarından da para kazanabilmenizi sağlar.

Bu platformda tavsiye edeceğimiz en önemli kategori eğitim kategorisidir, boş şeylerden ziyade eğitimle ilgili bir canlı yayın başlatabilirsiniz veya buna benzer konular belirleyebilirsiniz, bu sayede hem sevdiğiniz konular üzerinden eğitim verebilir hem de iyi paralar kazanabilirsiniz.

18. Fiverr ve Flexjobs Freelancer Olmak

Yukarıda anlatın birçok iş aslında serbest zamanlı çalışma programına daha uygun olabilecek işler bu iki uygulamada burada oldukça fazla sayıda müşteri potansiyeli söz konusu yani işlerinizi satabileceğiniz müşteriler genel anlamda burada kendilerine çalışacak ve işlerini yapabilecek insan arayışı içerisinde, video editleme, montaj, seslendirme, logo tasarımı, metin yazarlığı, içerik yazarlığı gibi oldukça kolay işler burada birçok insan tarafından yapılıyor.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Merhaba ben Hülya bilgisayar öğrencisiyim her türlü ödevde sizlere yardımcı olabilirim. hulya_ygt._ bu benim instagram hesabım bana buradan ulaşabilirsiniz. Bende bir öğrenci olduğum için sizleri çok iyi anlıyorum. Canvadan tasarım yapıyorum,kod yazabilirim,sunum hazırlayabilirim her türlü ödevde sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Sizleri bekliyor olacağım.

 2. Surada yazılan yöntemlerin bir kaçı hariç diğerler bos be.

  Ürün satabilirsiniz
  Site açıp adsenseden kazanabilirsiniz
  Hisse senetlerinden kazanirsiniz
  Bitcoin kripto paralardan kazanabilirsiniz

  Digerleri bana göre boş şeyler

  1. Bitcoinden para kazanma olayı tamamen boş geçen 800 bin tlye vurdu millet patir patir aldi ertesi gun 500 bine kadar dustu suan 580 binde kripto para işi batık iştir. 7-24 takipte olmadigin sürece oradan para kazanamazsin

   Bu yorumun tamamen bos makale yazarak millet para kazaniyor sosyal medyadan insanlar deli gibi para kazaniyor

   İnsanlari kripto paraya yönlendirme kimse adam akilli oralardan para kazanamaz.

   1. Komiklesme hacı ben bitcoin ve kripto paralardan para kazanıyorum. O para kazandirmaz dediğin bitcoin ile binlercesi trilyoner oldu bilgisizliğin dibine vurmuşsun

  1. İnsanlar bu işi uzun zamandır yapıyorlar iyi bir alan adını 100 bin veya 500 bin gibi rakamlara satıyorlar. Bide düşünmekle akla gelmiyor ki ilham lazım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.