Para Kazanma

Video İzleyerek Para Kazanmak 2023’te İzle Kazan

Video izleyerek para kazanma yapmanız gereken tek şey izlemek ve kazanmak. Bu para kazanma yöntemini kullanmak için herhangi bir ek beceriye ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken 30 saniyelik kısa videolar izlemek hepsi bu kadar.

Video izleyerek para kazanmak boş zamanlarınızda zaten sürekli yapıyorsunuz. Evet öyleyse neden bunu yaparken para kazanmıyorsun. Video reklamları, film fragmanlarını ve uygulama fragmanlarını izlediğiniz için size ödeme yapacak binlerce şirket var.

Video izleyerek para kazanmak

Her ay kazancınıza ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. Ancak genellikle tam zamanlı bir gelir değildir yada bunu tam zamanlı bir gelire dönüştürmekte tamamen sizin elinizde. Sürekli olarak reklam izlerseniz, ayda yaklaşık 100 ABD doları yani 14.000 TL veya daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmak
Video İzleyerek Para Kazanmak

Video izleyerek düşündüğünüzden de çok daha kolay ve yine de çevrimiçi olarak film, klip ve reklam izleyerek bolca zaman geçireceğinizi düşünürsek, boş zamanlarınızda fazladan para kazanmanın en iyi yollarından birisi diyebiliriz.

Bu yazımızda video izleyerek nasıl para kazanacağınıza dair size gereken bilgiyi ve para kazandıran platformları anlatacağız.

Video izleyerek nasıl para kazanılır?

Video veya reklam izleyerek gelir edebilirsiniz, ek gelir kapısı olarak düşünüldüğü zaman video ve reklam izlemeye zaman ayırmak mantıklı olacaktır.

Bu iş alanında video ve reklam izlemek için belirli bir zamana ihtiyaç duyulduğu ve de yalnızca izlenilen videolara ve reklamlara izlenilen adet başı kadar ödeme yapıldığı bilinmelidir.

Diğer bir bilinmesi gereken durum ise video ve reklam izleyerek para kazanabilmek. Öncelikle bu eyleme karşılık olarak ödeme yapan siteler ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olunmasıdır.

Benzer:  Bahçıvanlık Yaparak Para Kazanma Yolları
Video İzleyerek Para Kazanma
Video İzleyerek Para Kazanma

İzleyerek para kazandıran site ve uygulamalar

Aşağıdaki uygulamaları cihazınıza indirerek video izleyerek para kazanmak için verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Bu görevler video izlemek, reklam izlemek olabilmektedir. İzlediğiniz reklam ve videolar karşılığında hesabınıza puan eklenmektedir. Dilediğiniz zaman bu puanları paraya çevirip çekebilirsiniz.

Oturduğunuz yerden mobil cihazınız ile reklam izleyerek para kazandıran siteler ve uygulamalar üzerinden hemen ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayabilecek bazı siteler ve uygulamalar şu şekilde:

1. Earn Crypto(WALLET) FqToken

Üye olunması gereken sitelerden biri -Earn Crypto(WALLET) FqToken adlı sitedir, bu sitede ve uygulamada video ve reklam izleyerek gelir elde edilebilmektedir. Video izlemenin yanı sıra platform içerisinde bulunan uygulamaları indirerek de ek kazanç elde edilebilmektedir.

Bu indirmelerden para kazanabilmek için uygulamaların değerlendirilmesi gereklidir. Genellikle video izlenmelerine ödeme yapan sitelerde puan toplama ile para kazanılmaktadır, video izleyerek para kazanma uygulaması Earn Crypto(WALLET) FqToken da bu platformlar arasında yer almaktadır.

2. Superpay

Superpay reklam izlenmelerine ödeme yapan bir uygulamadır. İçerisinde izlenecek videoların tercihi kullanıcılara bırakılmaktadır. Yani ilgi alanlarına ve tekliflere göre video izleyerek para kazanmak mümkündür ve bu uygulama içerisinde kazandığınız ücreti çekebilmeniz için ücretin belli bir miktara ulaşması gerekmektedir.

Benzer:  WordPress İle Para Kazanmak - En Etkili 3 Yöntem

3. Uygulamacılar

Apptrailers'da da para kazanabilmek için platform içerisinde puan toplamanız gerekmektedir. Toplanılan puanlar belli bir miktara ulaştıktan sonra çekilebilmektedir. Bu platformda farklı fragmanlar veya müzik videoları izleyerek para kazanmak mümkündür. Bunun yanı sıra platformdaki reklamlara tıklayarak da ek ücret alınabilmektedir. Yine platform içerisinde istenilen görevleri yaparak da puan almak mümkündür.

4. InboxDollars

Akla gelen platformlardan biriside güvenilir sitelerden InboxDollarsdır, video izleyerek para kazanmak konusunda eski platformlar arasında yer almaktadır ve diğer uygulamalar da olduğu gibi burada da önemli olan reklamlardır ve bu platform içerisinde sadece video izleyerek değil, istenen görevleri yerine getirerek veya anket doldurarak da para kazanılabilmektedir.

Dikkat etmeniz gerekenler!
 • Bu yöntemi kullanan sitelerin % 90'ının spam siteler olduğunu bilmelisiniz.
 • Ödeme yapan diğer platformlarında büyük bir kısmının bir gün diğer spam siteler arasına girme ihtimali olduğunu bilmeniz gerekmektedir.
 • PTC sitelerinin geçen her gün bir yenisi açılmaktadır, ayrıca yeni sitelere pek güvenmemenizi tavsiye ediyoruz tanınmış arka planı tercih etmeniz oldukça fayda sağlayacaktır.
 • Video izlenme ve tıklama değerlerini kontrol edin ve çok abartılı kazançlar sağlamakta ise özellikle spam siteleri arasında yer alıyordur.
 • Ödeme yöntemlerini kontrol ederek harekete geçin, özellikle ülkemizce mevcut olmayan paypal gibi bir uygulamayı kullanıyorsa ve çekim yapabileceğiniz başka bir ödeme yöntemi bulunmuyorsa paranız içerde kalacaktır.

Youtube video izleyerek para kazanma

Reklam ve video izle siteleri arasında youtube da yerini almış bulunmaktadır. Youtube reklam sayesinde siz de para kazanmak istiyorsanız eğer, ilk olarak kendinize bir youtube kanalı açmanız gerekmektedir. Açmış olduğunuz site içerisinde içerikler oluşturup, kendinize bir takipçi kitlesi edindiğinizde para kazanmanız mümkün hale gelmektedir.

Benzer:  Anket Doldurarak Para Kazanmak 2023'te En İyi 17 Yol
Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır
Video İzleyerek

Para kazanabilmeniz için öncelikle içeriklerinize reklam verilmesi ve bu reklamların geniş kitleniz tarafından izlenmesi gerekiyor.  Her izlendiğinde siz para kazanmış olursunuz. Bu sebeple paylaşmış olduğunuz içeriklerin takipçilerinizi sıkmaması, üstelik reklamları bile es geçmeden sizi izlemeleri oldukça önemlidir. Youtube eşliğinde para kazanmak istiyorsanız eğer tüm bu uygulamaları gerçekleştirmek zorundasınız. Hemen harekete geçebilir ve kendinize bir youtube kanalı açabilirsiniz.

 • Evde 1 ila 2 saatinizi ayırarak günlük 80TL ye kadar para kazanabileceğiniz bir başka diğer site de Youtube sitesidir.
 • Siteleri inceleyebilir, play store uygulamasından cep telefonunuza indirerek platformlardan para kazanabilirsiniz.
 • Sitelerin güvenliği önemli bir detaydır ve dolar veren siteler oldukça güvenlidir.
 • Reklam başına yaklaşık 2.5 dolar veren siteleri keşfedebilirsiniz.
 • İlk üyelikte 5 dolar veren ve bakiye 80 dolar olana kadar çekilmeyen çok kazandıran siteleri inceleyebilirsiniz.
 • Böylelikle günde 5 video izleyerek 2,5 fırsatını yakalayabilirsiniz.

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

 • En az 1000 aboneye sahip olmanız gerekmektedir
 • Kanalınız 1 yıl içinde en az 4000 saatlik toplam izlenme süresine ulaşması gerekmektedir.
 • Youtube'den para kazanma politikalarının tümüne uymanız ve bağlı bir AdSense hesabına sahip olmanız gerekmektedir.

İnternet üzerinden reklam ve video izlenerek pek çok platformda kazanmak mümkün. Bunlardan bir tanesi de youtube olarak yerini almıştır. Sizde youtube üzerinden video izleyerek para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.