Kripto Para

Tarayıcı Kullanarak Bedava Bitcoin Kazanmak

Yatırımsız Bitcoin kazanma, Bir Bitcoin kazan, Bir Bitcoin kazanma oyunu, Bedava kripto para veren siteler, Telefondan Bitcoin kazanma, Bedava coin veren uygulamalar, Video izleyerek Bitcoin kazanma

Tarayıcı (Browser) Kullanarak Bedava Bitcoin Kazanmak

Crypto Tab tarayıcısı kullanarak ve internette gezinerek anında ücretsiz kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Nasıl mı?

Bitcoin madenciliği ile değişen dünya karşımıza giderek daha fazla yenilikleri sunmaya devam ediyor. Çok uzun bir zamandan bahsetmiyoruz, yaklaşık 10 sene önce diye bir varlıkla karşılaşmış olsaydınız muhtemelen ne olduğuna dair herhangi bir fikir üretemeyecektiniz.

Bir Browser yani tarayıcı kullanarak kazanmanın nasıl olduğunu bütün detaylarıyla sizlerle paylaşacağız. Programı kurup nasıl kazanacağınızı ve tabi ki bedava kazandığınız Bitcoinleri nasıl hesabınıza aktaracağınızı detayları ile beraber sayfamızda paylaşacağız.

Benzer:  Bedava Bitcoin Kazanmak 2023'de En İyi 13 Yol
Bedava Bitcoin Kazanmak Tarayıcı
Bedava Bitcoin Kazanmak Tarayıcı

Bitcoin kazandıran programın ismi Crypto Tab Browser olmaktadır. Bu program uzantı biçiminde ki nazaran bilgisayar kaynaklarınızı daha etkili kullanmanıza olanak sağlayan yerleşik madencilik algoritmasını içerinde bulundurmaktadır. Bu programda nasıl Bitcoin kazanacağınızı anlatmaya çalışacağız.

Hadi hep birlikte bir göz atalım.

Crypto Tab Browser

Öncelikle bu programı yada uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza kurmanız gerekmektedir. Programı kurduktan sonra mail adresinizle kişisel tanımlamalarınız yapıyorsunuz. Tanımlamanızı yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda sağ üst köşesinde yer alan Mining'i MAX tuşuna tıklayarak çalıştırmaya başlamalısınız. Siz bilgisayarınızda işlerinizi hallederken bir taraftan da bedava bitcoin kazanıyorsunuz.

Benzer:  Kripto Para Demo Hesap Oluşturma

Bitcoin Ödemelerini Ne Zaman Alırsınız?

Sistemden BTC ödemesi alabilmeniz için bir BTC cüzdanı adresiniz olması gerekmektedir. Ayrıca Crypto Tab Browser'i çalıştırdığınız da ulaştığınız BTC değeri en az 0.00001 olması gerekiyor. Günlük düzenli olarak bilgisayarın başında tarayıcı çalıştırdığınızda yaklaşık 4 veya 5 saatte bu değere gelmektedir. Bu değere ulaştığınız zaman yapmanız gereken tek şey programın sağ üst köşesinde yer alan üç çizgi şeklinde olan simgeye tıklamanızdır.

Tıkladığınız ekranda kazanılan Bitcoin rakamı yukarda görülmektedir. Ödemeyi almak için ise WITHDRAW BTC kısmına tıkladığınızda bitcoin adresinizi yazıyorsunuz. Daha sonra paranız 12 saati doldurmadan hesabınıza geçmiş oluyor.

Benzer:  Bitcoin İle Para Kazanma - Nedir Nasıl Yapılır

Bedava Bitcoin Kazanmak Sonuç

Sonuç olarak bu programı kullanarak zengin olmanız mümkün olmasa da pasif olarak gelir elde etmenin muhteşem yollarından biridir.

Oldukça Farklı web siteleri sizden belirli etkinlikler yapmanızı isteyerek anında ücretsiz Bitcoin almanıza yardımcı olmaktadırlar. Crypto Tab tarayıcısı kullanarak ve internette gezinerek anında ücretsiz Bitcoin kazanma fırsatını yakalayacaksınız. Bu sistem sayesinde zengin olmanız mümkün olmasa da pasif olarak gelir elde etmenin muhteşem yollarından biridir.

Tarayıcıyı indirmek için aşağıda ki bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.