Her Telden

En Kaliteli ve En İyi Backlink Siteleri

En iyi backlink siteleri

Günümüzün SEO işlemleri için olmazsa olmazlardan birisi olan backlink hizmeti resmen ayaklar altında:). Yorumlarda bağlantı paylaşarak bunun backlink olduğunu düşünenden tutunda, oraya buraya linkini paylaşıp bunların backlink olduğunu iddia edenlere varıncaya kadar bu işin daha çok su götüreceğini düşünebiliriz:)

Sizler için en iyi backlink sitelerini kısaca derlemeye çalıştık. Bu sistemler sayesinde kendi backlink hizmetinizi kendiniz alabilirsiniz. Hem de forumlarda 20 TL’ye 500 backlink satanlardan (Hay ….) daha kaliteli backlinkler oluşturabilirsiniz.

1. Blogger

Blogger çeşitli ve ücretsiz siteler oluşturmanız için size en iyi araçları sunan bir blog platformudur. Blogger sayesinde kendi sitenizi oluşturabilir ve var olan sitenize backlink desteği sağlayabilirsiniz. Spam riski olmayan bu sistemde kaliteli geri bağlantılar alabilirsiniz.

2. WordPress

WordPress az çok herkesin bildiği dünyadaki sitelerin %30’unun oluşturulduğu gelişmiş ve her bölümünden özellikler fışkıran bir blog aracıdır. Ancak wordpress son zamanlarda sadece blog oluşturmak için değil aynı zamanda e-ticaret, sosyal platform, haber sitesi, video sitesi ve aklınıza gelebilecek her siteyi yapabileceğiniz gerçekten de çok fazla özellik bir sistem haline gelmiş durumda. Yalnızca kendi bünyesinde barındırdığı on binlerce tema ve yüzbinlerce eklenti ile birlikte hafife alınamayacak kadar çeşitlendirilebilmektedir. WordPress blog ile kendinize gelişmiş bir site oluşturabilir yada var olan sitenize backlink işlemleri için bloglar açarak kaliteli geri dönüşler alabilirsiniz.

3. Bclink.org

Son zamanlara ortaya çıkan ve gerçekten de backlink işlemleri konusunda eline su dökülemeyecek hizmetler sunan bclink.org piyasada backlink yayını yapabileceğiniz ve karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir backlink platformudur. Bu platform sayesinde backlink ihtiyacı olan sitelerinize en iyi hizmeti alabilirsiniz. Ücretli olan bu platform size aylık premium paketleri sunmaktadır. Bu paketlerden birini aldığınızda kendi backlinklerinizi sisteme ekliyorsunuz ve eklediğiniz backlinkler sistemin uzmanları tarafından düzenleniyor global backlink platformlarına kaydediliyor (alexa.com dahil) ve arama motorlarına gönderiliyor. Sistemde backlink uygulanan sitelere göz attığımızda gerçekten de arama motorlarında bir hayli üstlerde çıktıklarına şahit olmaktayız. Şimdilik yeni olan ve sürekli yeni kullanıcıların ilgi odağı haline gelen bu platformun ilerde çok fazla iş yapabileceğini tahmin ediyorum.

4. Tumblr

Tumblr çok çeşitli bir sosyal ağ platformudur. Bu platformda dilediğiniz yayınları, videoları, gifleri yada aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabilirsiniz. Siteleriniz için backlink yayınları oluşturarak backlink ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Diğer sosyal ağ platformalarına nazaran bu platformda anahtar kelimelerinize bağlantılar vererek kaliteli backlink işlemleri sağlayabiliyorsunuz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

Diğerleri tamamda su bclink.org tam olarak nasıl çalışıyor çözemedim. İki adet makale girdim ilerleme kaydetti ancak istediğim sonucu alamadım. Daha üst paketleri var 13bin tlden başlıyor şaka gibi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.