Samsung Galaxy M21 (4/4)

2021 en iyi akıllı telefonlar içerisinde Samsung Galaxy M21 telefonu da bulunmaktadır. Bu telefonun en büyük özelliği pil gücüdür. Pil gücü bu telefonda tam olarak 6000 mAh şeklindedir. Bu özellik pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu pil gücü ile kişiler, 49 saat telefon görüşmesi yapabilirler, 130 saatten fazla müzik dinleyebilirler, 2o saati aşkın bir süre de video izleyebilirler.

Telefon hızlı şarj olma özelliği ile de ilgileri üzerine çekmektedir. Hızlı şarj olmanın yanı sıra pil gücünün fazla olması telefon kullanım süresini uzatarak kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Telefon ekranıysa 6,4 inç’tir. Telefon, üçlü arka kameraya sahiptir. Telefonun ana kamerası 48 MP özelliğine sahiptir. İşlemcisi 8 çekirdek olan bu telefon aynı zamanda 4 GB RAM özelliğine sahiptir.

2021 en iyi akıllı telefonlar içerisinde bulunan telefonda Game Booster özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik ile beraber artık kişi ya da kişiler oyunlarını çok daha hızlı ve verimli bir biçimde oynayıp keyifli vakit geçirebileceklerdir. Telefonda aynı zamanda parmak izi tanıma ve yüz tanıma özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede telefonu kullanma çok daha kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleşmektedir. Telefonun ağırlığı ise 188 gramdır. 188 gr ağırlığa sahip olan bu telefonu kullanmak ise son derece kolaydır. 2021 en iyi akıllı telefonlar arasında bulunan bu telefonun bu ve bu gibi pek çok ilgi çekici özelliği bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.