OyunlarPara Kazanma Yolları

En Çok Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2021

Oyun Oynayarak Para Kazandıran Mobil Oyunlar

Akıllı telefonlar üzerinden para kazanmak ister misiniz?  Android ve iOS oyunları üzerinden gerçek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil para kazandıran oyunlar nelerdir? Günümüzde bir çok mobil oyun kullanıcılarına para kazandırıyor. Sitemizde yer alan mobil oyunları telefonunuza yükleyerek para kazanabilirsiniz. Mobil oyunlara ilgi her geçen gün artıyor. Bu ilginin artması nedeniyle para kazanma yolları da açılmaya başladı. Oyun oynayarak yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız yazımıza hemen göz atabilirsiniz. Piyasa üzerinde para kazandıran bir çok oyun bulunuyor. Peki, mobil para kazandıran oyunlar nelerdir?

Para Kazandıran Oyunlar:

 1. PUBG
 2. CS:GO
 3. SecondLife
 4. InboxDollars
 5. Swagbucks
 6. Exodus 3000
 7. Pogo
 8. XY Gaming
 9. Play and Win
 10. GSN Cash Games
 11. Cash Crate
 12. App Cent
 13. Clip2Play
 14. Gamesville
 15. Paid Game Player
 16. PlayAndWin
 17. Cash Dazzle
 18. Gameloot
 19. Playtest Cloud

PUBG

Son zamanların en önemli oyunlarından biri olan PUBG ek gelir sunacak düzeye gelmeyi başardı. PUBG, bir adaya bırakılan oyuncuların hayatta kalmaları için birbirilerini öldürmeleri gereken arenalardan biridir. Takım halinde oynanan oyunda amaç hayatta kalabilmektir.

En son hayatta kalan oyuncuya ise skin adı verilen oyun içi itemler verilmektedir. Bu itemler oyuncular tarafından büyük bir ilgi görüyor. Steam pazarında bu itemler satılabiliyor.  Böylece PUBG üzerinden rahatlıkla para kazanabiliyorsunuz.

CS:GO

Counter Strike, uzun zamandır oynanan oyunlardan bir tanesidir. Para kazandıran oyunlar 2021 listesinde de kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Oyunun içerisinde çeşitli rütbeler bulunuyor. Oyuncular başarılarına göre rütbe atlıyor. Yüksek rütbeli oyuncuların hesapları, iyi fiyatlardan satılıyor. Belirli bir seviyeye gelen hesaplara, savaş itemleri veriliyor.  Oyun içerisinde yüksek rütbelere gelirseniz bu itemleri kolayca satabilirsiniz.

SecondLife

SecondLife oyunu The Sims ile benzer yapıdadır. SecondLife oyunu sanal bir dünya üzerinde geçmektedir. Para kazandıran oyunlardan biridir. Para kazanmak için diğer oyuncalara giysi, mobilya ya da diğer eşyaları satabilirsiniz. Ayrıca oyunda bir işe girerek de para kazanabiliyorsunuz.

Linden Doları adı verilen para birimi gerçek paraya dönüşmektedir. Bu platfom para kazandıran oyunlar listesinde üst sıralarda bulunuyor.

InboxDollars

– Uygulamaya Git

Ödül puanları ile para kazanmak isterseniz InboxDollars oyununu oynayabilirsiniz. Swagbucks ile benzer bir platformdur. Hesabınızda para birikince bunu çekme şansınız bulunuyor.  2006 yılından bu yana hizmet veren platform milyonlarca dolar para dağıtmıştır.

Swagbucks

İnternet üzerinden yapılan görevler sonrasında hediye kartları ve nakit para ödülleri kazanabilirsiniz. Gerçek para kazandıran oyunlardan bir tanesidir. Sadece oyun oynayarak değil başka işler yaparakta para kazanma şansınız bulunuyor. 100 Swagbucks puan 1 $ olarak hesaplanmıştır. Swagbucks’ta 15 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.

Exodus 3000

– Oyuna Giriş Yap

Exodus 3000 para kazandıran oyunlardan biridir. Exodus 3000 nasıl oynanır? Mars yüzeyini keşfederek, ittifaklar kurabilir ve düşmanları yok edebilirsiniz. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza ekstra bir yükleme yapmadan oyunu oynayabilirsiniz. Oyuna kayıt gerçekleştirdikten sonra Mars Doları kazanabilirsiniz.

MMORPG oyunlarından biri olan Exodus 3000 oyunculardan tam not alıyor. Oyunun hikayesi ise Mars’ta geçiyor. Mars Doları bulma görevleri üzerinden ilerliyorsunuz. Mars Doları biriktirmenin ise üç yolu bulunuyor. Bu yollar;

 • Kalıntıları aramak,
 • Volkanları araştırmak,
 • Rakip oyunculara saldırmak.

Yeterli miktarda Mars doları biriktirdiğiniz zaman gerçek para olarak çekebilirsiniz.  Oyuna başladığınız zaman 5.000 Mars Doları kazanıyorsunuz. 300.000 Mars Doları, 20 ABD Dolarına denk gelmektedir.

Pogo

– Oyun Sitesine Git

Pogo farklı türde oyunları içerisinde barındıran platformlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde jetonları toplayabilmeniz için ilk beş güne ait reklamları görüntülemeniz gerekir. Pogo ayrıca, günlük 10.000 dolarlık ödül parası sunuyor.

XY Gaming

XY Gaming, bilgisayarınızda ya da konsolunuzda oyunculara meydan okuyarak para kazanmanızı sağlıyor. Online para kazandıran oyunlardan biri olan XY ile turnuvalara katılarak ödüller elde edebilirsiniz.

Ücretsiz turnuvalarda yer alarak sizde rekabet dolu bir dünyaya adım atabilirsiniz. XY Gaming sizi benzer beceri seviyelerinde rakiplerle eşleştirerek adil bir ortam sunar.

Play and Win

Play and Win popüler para kazandıran oyunlardan bir tanesidir. Oyun oynayarak bu platform üzerinden para kazanabilirsiniz. Bir çok oyun bu uygulamada yer alıyor. Ek ödül puanları kazanmak için turnuvalarda boy göstermeniz gerekiyor. Kazandığınız puanları paraya çevirerek gerçek para elde edebilirsiniz.

GSN Cash Games

Çevrimiçi oyun platformu üzerinde birbirinden eğlenceli oyunlar bulunuyor. Her yaştan kişiye hitap eden bu oyunlarla sizde para kazanabilirsiniz. Platform üzerinde yarışmaya girmeden önce bir oyunu deneyebilirsiniz. Böylece kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yeteneklerinize göre rakip oyuncu ile eşleşirsiniz. Böylece adil bir yarışma şansı ortaya çıkacaktır. Sizden çok daha tecrübeli rakiplerle baş etmek zorunda kalmadan oyununuzu oynayabilirsiniz.

Cash Crate

Cash Crate para kazandıran popüler oyunlardan biridir. Bu uygulamayı indirerek görevleri tamamlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Cash Crate, uzun zamandır hizmet vermektedir. Tam zamanında ödeme yapması ile biliniyor. Bu özelliği sayesinde kullanıcı sayısını da her geçen gün arttırıyor.

App Cent

Para kazandıran oyunlardan biri olan App Cent oldukça popüler platformlardan bir tanesidir. Oyun oynayarak para kazanma konusunda sizlere gerçek bir deneyim sunuyor. Sponsorlu oyunları oynayarak gelir elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz yollara göre jeton kazanabilirsiniz.

Clip2Play

Oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız, Clip2Play oyununu oynayabilirsiniz. Uygulamanın içerisinde farklı flash oyunlardan yararlanabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olmalısınız. Kayıt esnasında favori kategorilerinizi seçerek oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde çeşitli turnuvalar düzenlenmektedir. Turnuvada başarılı 50 kişiye çeşitli ödüller verilir. Bu ödüller nakit paraya çevirebilirsiniz.

Gamesville

Güvenli şekilde para kazanılacak oyunlar arasında bulunan Gamesville sizlere çeşitli ödüller sunuyor. Bu ödülleri çeşitli görevlerden elde edebilirsiniz. Bununla beraber kazanmış olduğunuz ödülleri, nakit paraya çevirebilirsiniz.

Gamesville üzerinde oyun oynamak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. Aksi durumda para kazanamazsınız. Para kazandıran mobil oyunların tamamında yaş sınırı bulunmaktadır.

Paid Game Player

Online oyun oynayarak para kazandıran platformlardan bir tanesi de Paid Game Player’dir. Sitenin içinde çeşitli oyunlar yer alıyor. Bu oyunlardan istediğinizi seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Siteye üye olabilmek için 18 yaşını doldurmanız gerekir. Üye olduktan sonra sadece oyun oynayabilir ya da görev yapabilirsiniz. Görevleri tamamladıktan sonra çeşitli ödüller alacaksınız. Gerçek para kazandıran oyunlardan biri olan Paid Game Player beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

PlayAndWin

Playandwin İngiltere merkezli oyunlardan bir tanesidir. Üyelerine gerçek para kazandırma şansı sunmaktadır. Güvenilir para kazandıran mobil oyunlardan bir tanesidir. Bu platform üzerinden bir çok oyunu oynama imkanınız bulunuyor.

Cash Dazzle

Para kazandıran oyunlardan bir tanesi de Cash Dazzle’dir. Ücretsiz oyunlar oynayıp kazandığınız jetonları gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Oyunda yer alan çark ile daha fazla kazanma şansı elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde kazanan çıkmazsa nakit tutar artmaya devam edecektir. Oyun içerisinde devretme kuralı bulunur. Böylece her defasında kazancın miktarı da artacaktır.

Gameloot

Yatırım yapmadan para kazandırma fırsatı veren Gameloot trivia oyun türlerinden bir tanesidir. Bu platform üzerinde onlarca oyun türünü oynama imkanınız bulunuyor. Ayrıca nakit para ödüllü turnuvalara da katılarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Playtest Cloud

Oyunları test ederek para kazanmanızı sağlayan Playtest Cloud platformunda oyunlarda bulunan yer alan hataları bulmanızı istiyor. Bu hatalar sonrasında para kazanıyorsunuz. Para kazandıran oyunlar ile sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu gönderi bizim güzel ve kolay başvuru formu ile oluşturuldu. Gönderinizi oluşturun!

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.