Film & Dizi

Ailece İzleyebileceğiniz En İyi Animasyon Filmleri

 hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli dakikalar yaşatır. Bu açıdan ailecek izleyecek bir animasyon arıyorsanız, listeye göz atabilirsiniz. Böylelikle rengarenk sahneler arasında kaybolarak güzel bir film keyfi yaşayabilirsiniz.

The Grinch

Güvenilir köpeği Max ile bir mağarada tek başına yaşayan Grinch, biraz huysuz olmasıyla karşınıza çıkar. Günlük ihtiyaçlarını karşılamak için icatlar ve tekniklerle mağaradan çıkmak zorunda kalmayan Grinch, Who Köyü'ndeki komşularıyla nadiren karşılaşır. Ancak komşuların yıllık Noel coşkusu onu rahatsız eder. Özellikle bu yılki Noel kutlamalarının üç katına çıkacağını bilen Grinh'in yapması gereken tek bir şey daha vardır: Noel'i çalmak. Bunu yapıp yapamadığını görebilmeniz için ise Grinch sizlere bekler.

Coco

En iyi animasyon filmleri arasındaki bir sonraki film Coco'dur. Meksika'daki Ölüler Günü'ne atıfta bulunan Coco, küçük çocuklar için bir sihir ve macera gününden bahsediyor. Filmin ana karakteri Miguel, sevdiği ama artık hayatta olmayan ünlü bir müzisyenin gitarını bulur ve çaldığında ise yaşadığı boyut değişir ve ölüler diyarına yönelir. Ailesi tarafından müzik yapması yasaklanan Miguel, bir aile sırrını da keşfederek sizi farklı bir maceraya sürükler.

Benzer:  En İyi Amazon Prime Dizileri

Klaus

Bencil bir postacı ile yalnız bir fırıncı arasındaki beklenmedik dostluk, soğuk ve karanlık bir şehirde ihtiyacınız olan eğlencenin çoğunu sunuyor. Postacı Akademisi'nin en kötü öğrencisi olan Jesper, Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyindeki bir buz adasına atandığını keşfeder. Bu açıdan adalılar, birbirileri ile selamlaşmazlar. Jesper pes etmek üzereyken, el yapımı oyuncaklarla dolu bir kulübede tek başına yaşayan Klaus ile de tanışır. Bu beklenmedik dostluk ise size eğlenceli anlar yaşatır.

Toy Story

https://www.youtube.com/watch?v=rNk1Wi8SvNc

1995 yılında film dünyasına giren ve en iyi animasyon filmleri arasında bulunan Toy Story, bir çocuk odasında kutuda yaşayan bir oyuncağın hikayesini anlatıyor. Kovboy Woody, Buzz Işıkyılı, Mr. Potato Head, Slinky Dog ve Rex ile ilgili bu film, oyuncakların başında geçenleri ele almaktadır. Ayrıca Toy Story'nin devamı niteliğindeki olan 4 farklı film de vardır.

The Addams Family

Kendini kocasına ve çocuklarına adamış bir kadın olan Morticia, aileleri birleştiren soluk bir yapıştırıcıdır. Karısına tutkuyla aşık, arkadaş canlısı, yaramaz bir aile babası olan Gomez, girişimci ruhunu her zaman canlı tutmuştur. Ailedeki çocuklar da gerçekten eşsiz bireylerdir. Ancak aile üyeleri bunlarla sınırlı değildir. Ailenin çılgın amcası Fester, arkadaş canlısı, eğlenceli ve muhtemelen her yönden kafa karıştırıcıdır. Bu eğlenceli ailenin maceraları ise en keyifli yoldan sizlerle buluşur.

Benzer:  En İyi Korku Filmleri - En Farklı Liste

Up

En iyi animasyon filmleri arasında bulunan Up'ı izlerken ilk 10 dakikasında ağladıktan sonra kendinizi eğlenirken bulacaksınız. Karısını kaybetmiş ve çok yalnız kalan Carl, evdeki değişimlere direnir. Bir gün, kimsenin yardımı olmadan etrafta dolaşmaya karar verdiğinde, evine fazla sayıda balon bağlar ve dünyanın geri kalanını görmek için uçup gider. Bu açıdan sürpriz bir misafir de Carl'ın haberi olmadan onunla yolculuğa çıkmıştır.

The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2 ekibine yeni üyelerin eklenmesiyle macera gelişmeye devam etmektedir. Köpekler için kolay olmayan bir şehir hayatının etkisinde kalan kahramanlarımız, davranış sorunları olan yeni karakterlerle tanışmaya başlar. Max, köpek aktivistlerine doğayla iç içe yaşamalarını ve doğalarına dönmelerini tavsiye ettikten sonra, bir çiftlikte tanıştığı Rooster'ın yardımıyla köpek olmayı öğrenir ve hikaye bu şekilde devam eder.

The Incredibles

Her biri farklı özel güçlere sahip olan bu ailenin macerası sizi çok eğlendirecek. En iyi animasyon filmleri arasında olan bu film, süper güçlerle başı dertte olan aile üyelerini konu alır. Ancak aile üyeleri bu sorunu görmezden gelseler bile güçlerini bir kez daha kötülükle savaşmak için kullanmaya başlar. Bunu yaparken ise hayatlarına inanılmaz bir renk katarlar. İlk gösterimi 2004'te yapılan bu animasyon filmin ikinci devamı 2018'de gelmiştir.

Benzer:  Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken Filmler 2022

Monsters Inc

Monsters Inc. çocukluk fantezilerini animasyonlara dönüştürürken çok eğlenceli bir yolu seçiyor. Canavarlar, herhangi bir çocuğun odasındaki dolaptan çocukları korkutarak eve girebilir ve ardından fabrikalarına geri dönebilirler. Ancak yaramaz çocuklardan biri korkmak yerine yanlarına geldiğinde işleri kötüye gider. İki canavar arkadaş Mike ve Sullivan'ın hikayesi Monsters University filminde devam etmektedir.

Despicable Me

En iyi animasyon filmleri listesinde yer alan Despicable Me, Çılgın Hırsız adıyla bilinmektedir. Tarihin en büyük hırsızlığını planlayan ve ayı çalmak için adımlar atan Guru, kasabaya üç çocuğu getirerek planını uygulamaya koyar. Bunun yanı sıra Minions ile daha eğlenceli hale gelen bu film, sizleri fazlasıyla eğlendirecek. Böylelikle diğer 2 devam filmini de izlemek için can atacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Oturum aç

Şifremi Unuttum?

Şifremi Unuttum?

Hesap verilerinizi girin, size şifrenizi sıfırlamanız için bir bağlantı göndereceğiz.

Şifre sıfırlama bağlantınız geçersiz veya süresi dolmuş görünüyor.

Giriş

Gizlilik Politikası

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.