Kariyer FikirleriPara Kazanma Yolları

Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Web Siteleri

Yürüyüş Yaparak Para Kazan

Online olarak para kazanmanın yollarından biri de yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri kullanmaktır. Birçok ülkede ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamalar sayesinde kolayca para kazanabilirsiniz. Uygulamanın uyumlu olduğu telefona sahip kişiler, uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabiliyor.

Para kazanmak için yapmanız gereken tek şey adım atmak. Attığınız adım kadar para kazandığınız bu web siteleri, kolay yoldan para kazanma hayali olanların da tercihi oluyor. Yapılacak güncellemelerle adından daha fazla söz ettirmeyi amaçlayan uygulama, yürümenin sağlık açısından önemini de hatırlatıyor. Sporu destekleyen bir platform olması da tercih edilmesinin sebeplerinden biri oluyor. Yürüyüş yaparak para kazanabileceğiniz uygulamalardan bazıları; Sweatcoin, Achievement, Lympo, PK Coin, Bitwalking, Stepbet, Rover olarak sayılabilir. Bunlar arasında en katı kurallara sahip olan uygulama Stepbet uygulamasıdır. Çünkü bu uygulamada belirli hedeflere göre bahse girersiniz. Örneğin kilo vermek yerine alırsanız para kaybedebilirsiniz.

Sweatcoin ile Para Kazanma

Sweatcoin uygulaması, adım atarak para kazanabileceğiniz web sitelerinden biridir. Bu sitede para kazanmak için 3 farklı yol izleyebilirsiniz. Bunlar;

  • Arkadaşlarınızı davet etmek,
  • Reklam izlemek,
  • Adım atmaktır.

Sweatcoin uygulaması, Android ve IOS cihazlara indirilebilir ve kullanımı için gereken tek şey internet bağlantısıdır. İndirdikten sonra uygulamayı çalıştırmak için kaydolmanız gerekir. Bunun için giriş ekranından adınızı ve soyadınızı girmelisiniz. Daha sonra konum özelliği açılmalı ve GPS etkin hale getirilmelidir. Sonrasında iletişim bilgileri ve mail adresinizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indiren herkesin hesabına ilk kayıtta 0.95 Sweatcoin hediye olarak yükleniyor. Para kazanmaya başlamak ve cüzdanınızdaki tutarı arttırmak için adım atmanız yeterlidir. Uygulama kapalıyken de adımlarınız sayılır ve uygulamayı açarak adımlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz. Ancak uygulamanın sürekli olarak konum bilginizi kullanması, pilinizin çabuk bitmesine sebep olabilir. Sürekli açık tutmak yerine yalnızca adım attığınız zamanlarda uygulamayı kullanmanız daha doğru olacaktır.

Yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri arasında en iyi uygulamalardan biri olan Sweatcoin yalnızca dışarıda attığınız adımları sayar. Örneğin telefon sallandığında bu adım olarak algılanır ancak uygulama GPS konumundaki değişiklikten adım atmadığınızı anlar. Attığınız 1000 adım 1 sweatcoin değerindedir ve her 1000 adımda 0,95 Sweatcoin kazanırsınız. Bu tutar uygulamanın sponsorları ve sağlık kuruluşları tarafından sağlanır.

Achievement Uygulamasıyla Adımlarınızı Paraya Dönüştürün

Yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri arasında bir diğeri de Achievement uygulamasıdır. Her yürüme egzersizinizde belli bir puan kazandığınız uygulamada toplam 10 bin puan kazandığınızda cüzdanınıza 10 dolar yatırılır. Kazandığınız tutarı istediğinizde bankanıza transfer edebilirsiniz. Uygulamada yalnızca yürüyüş yaparak değil; uyanma saatleri, kilo değişimi veya yaptığınız aktivitelerle de para kazanabilirsiniz. Yüzme, koşu, bisiklet gibi farklı sporları da uygulamaya kaydedebilir ve daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bir diğer para kazanma yolu ise Achievement uygulamasındaki anketleri doldurmaktır.

Lympo ile Egzersiz Yaparken Para Kazanın

Egzersiz yapmaya teşvik eden Lympo uygulaması, egzersiz üzerinden kazanç sağlamanıza olanak tanıyor. Düzenli olarak yürüyüş yaparak kripto para kazanabileceğiniz uygulamada, kazandığınız kripto paraları spor ürünleri ve hediye çekleri gibi farklı seçeneklerde değerlendirebilirsiniz. Hem Android hem de IOS cihazlarda kullanabileceğiniz uygulama, hareket etmeye teşvik eden ve applehealth ile entegre çalışan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama, size günlük olarak görevler verir ve bu görevleri yaparak para kazanmanızı sağlar.

Bitwalking: Kilo Verirken Para Kazandıran Uygulama

Sanal para sistemi olan Bitwalking, atılan her adımı sanal paraya çevirmeye yarıyor. İnsanlar yürürken bu uygulama sayesinde kazanç elde edebiliyor. Yürümeye teşvik eden uygulama, her 8 kilometrede 1 dolar kazanmanızı sağlıyor. Uygulama tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışabiliyor ve biriken tutar internet alışverişlerinde kullanılabiliyor.

Her geçen gün geliştirilen ve farklı özellikler eklenen uygulamanın diğer cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilmesi için bileklik tasarlanmaya başlandı. Bu bileklik ile kullanıcı adımları sayılabilecek ve kolay ödeme imkânı sağlayacak. Kullanıcılar, para kazandıkça daha fazla adım atmak isteyecek ve bu da kullanıcıları daha fazla yürümeye teşvik edecek. Hareketliliği arttıran ve yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri arasında en çok kazandıranlardan biri olan Bitwalking, hem cebe hem de bedene hitap ediyor.

Oylamak İster misiniz

Bu gönderi bizim güzel ve kolay başvuru formu ile oluşturuldu. Gönderinizi oluşturun!

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Koleksiyona ekle

Koleksiyon Yok

Burada daha önce oluşturduğunuz tüm koleksiyonları bulacaksınız.